• Житомирянка Юлія Єлістратова вдруге виграла New World International Triathlon в Гонконзі
Фото
09:31, 9 листопада 2015 р.

Фото

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова вдруге за свою спортивну кар'єру виграла 2015 New World International Triathlon, який відбувся в неділю, 8 листопада у Гонкозі. Нагадаємо, що чемпіонкою на цих гонках наша спортсменка була позаминулого року, а минулого фінішувала другою.

Про це пише Спортивний Житомир.

- Золото на New World International Triathlon - це ідеальний спосіб завершити змагальний сезон. Дякую Aquawiz HongKong за организацію такої великої події, - так Єлістратова прокоментувала перемогу на своїй сторінці у Facebook.

Також у змаганнях в Гонконзі брали участь Данило Сапунов та Єгор Мартиненко. Про їх результати ми повідомимо пізніше.

Старт в Гонкозі завершує змагальний сезон і збирає чимало сильних спортсменів зі всього світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію