![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:26, 20 грудня 2011 р.
Влаштовувати страйк – остання справа
Причина – вони й досі лишаються без обіцяної зарплатні. За попередніми домовленостями з владою 20 грудня – останній день, коли працівники ТТУ мали отримати більшу частину заборгованої зарплатні, решту їм мали виплатити за тиждень. "Обіцянки звучали на всіх рівнях, каже голова профспілкового колективу Олег Котенко. – І губернатор, і мер письмово підтвердили, що до 20 грудня буде виплачено 4 мільйони боргу. Але, нажаль, ми сьогодні вже бачимо, що коштів немає і, швидше за все, до кінця дня їх не буде":
"Дійсно в нас є рішення Верховної Ради про виділення нам цих 4 мільйонів гривень, але їх немає по факту. А ці обіцянки, що "почекайте ще трохи" ми вже чули багато разів. Звісно, ми будемо тримати ситуацію під контролем – сьогодні я направив декілька листів на ім'я губернатора та мера Житомира про те, що грошей немає і колектив перебуває в складному психологічному стані. Я б навіть сказав – вибуховому і непередбачуваному. У зв’язку з тим, що практично усі домовленості не виконуються у багатьох є настрій завтра не виходити на роботу"
Влаштовувати страйк – остання справа, додає Олег Котенко, але якщо реакції з боку влади не буде – працівники ТТУ просто змушені відстоювати свої права таким чином.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
00:41, 15 липня
13:13, 21 липня
1
17:03, 19 липня
live comments feed...