• Головна
  • У Житомирському університеті відбулася Міжнародна конференція
12:33, 9 листопада 2015 р.

У Житомирському університеті відбулася Міжнародна конференція

У Житомирському державному технологічному університеті 6-7 листопада відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток бухгалтерського обліку, економічного аналізу та аудиту у ХХІ-му столітті», до роботи в якій приєдналося близько 200 учасників з України, Білорусі, Молдови, Польщі та Великобританії.

Про це повідомляє прес-служба університету.

Усіх присутніх на заході вітали ректор ЖДТУ Петро Мельничук, проректори - Віктор Євдокимов та Оксана Олійник, а також декан факультету обліку і фінансів Олена Лаговська.

В рамках конференції науковці взяли участь у пленарному засіданні і роботі секцій, а також під час круглого столу обговорили «Проблеми підготовки наукових кадрів та фахівців з обліку і аудиту», де модераторами виступили д.е.н., проф. М.І. Бондар та д.е.н., проф. Л.В. Чижевська.

Основна мета конференції - дослідження актуальних проблем розвитку облікової науки в розрізі кількох напрямів, серед яких: розвиток теорії бухгалтерського обліку в умовах інтеграції економічних наук; сучасний стан і проблеми розвитку облікової методології на основі впровадження МСФЗ; сучасні напрями розвитку бухгалтерської звітності; нові концепції управлінського обліку та їх роль в системі управління суб'єктом господарювання; актуальні проблеми теорії і практики аудиту; обліково-аналітичне забезпечення фінансового менеджменту суб'єкта господарювання; обліково-аналітичне забезпечення управління фінансово-економічною безпекою суб'єкта господарювання.

Варто відзначити, що Міжнародну науково-практичну конференцію організували співробітники факультету обліку і фінансів Житомирського державного технологічного університету спільно зі своїми українськими і закордонними колегами.

Зокрема, допомогу в організації та проведенні зустрічі надали Білоруський державний економічний університет (Білорусь), ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Львівська комерційна академія, ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААНУ (м. Київ), Полоцький державний університет (Білорусь), Сопотська Вища Школа (Польща), Тернопільський національний економічний університет, Ченстоховський технологічний університет (Польща).

12191618_10206893687915272_429497118155428990_n

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #ждту #конференція #облік #аудит
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Три потужні вибухи, потрапляння ракети в залізничну інфраструктуру, 2 повітряні тривоги, 2 поранених та пошкоджені будинки - як минула ніч в Коростені?
ВІЙНА
Поліцейські задокументували наслідки ворожого ракетного обстрілу у Пулинській громаді Житомирщини
ПОЛІЦІЯ
Мер Малина про ранковий ракетний удар: Пошкоджено об’єкт інфраструктури та близько 100 житлових будинків, троє поранених, – ВІДЕО
ДСНС
Історія житомирського професора: З перших днів широкомасштабної війни полишив викладацьку діяльність, вступивши до лав ЗСУ
ЗСУ
Оголошення
live comments feed...