• Головна
  • На свята податківці Житомирщини виступили в ролі Святого Миколая
12:00, 21 грудня 2011 р.

На свята податківці Житомирщини виступили в ролі Святого Миколая

19 грудня - День Святого Миколая - свято, якого з нетерпінням чекають всі: і малеча і дорослі. Дітлахи в надії на подарунки, дорослі ж сподіваються на їх щасливе майбутнє. Не обійшов Святий Миколай стороною і вихованців обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради, що у місті Новограді-Волинському. Туди великодушний святий відправив своїх посланців в особі заступника голови комісії з реорганізації Державної податкової адміністрації у Житомирській області, заступника голови ДПА в області Галини Власюк, голови Ради профспілок працівників ДПС області Сергія Рудюка, завідувача сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Надії Шевченко, начальника Новоград-Волинської ОДПІ – Володимира Каленського.
Минуло уже 6 років с тих пір, як рішенням постанови Президії Житомирської обласної Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів державної податкової служби податківці області взяли під свою опіку цей заклад, який функціонує, як спеціалізований будинок дитини медико-соціального захисту дітей – сиріт, що залишились без піклування батьків, з вадами фізичного та розумового розвитку.
Цілодобово в будинку дитини перебуває 52 дитини віком від народження до 5-років. Діти перебувають в приміщеннях, які були побудовані більше 60-ти років тому. Та не зважаючи на всі побутові труднощі весь адміністративний і медичний персонал роблять усе можливе для створення затишних родинних умов для своїх вихованців. Василя Олександровича Радченка – головного лікаря будинку дитини – всі дітлахи називають „ТАТОМ”.
Він, не приховуючи свого хвилювання та радощі за хоч невелику, але все ж таки досить суттєву допомогу, направлену на його вихованців, висловив подяку всім гостям, що приїхали привітати зі святом.
Рада Профспілки працівників ДПС у Житомирській області передала вихованцям та адмінперсоналу дитячого будинку матеріальні цінності, придбані за рахунок коштів податківців Житомирщини.
Серед подарунків – іграшки, одяг, підгузки та звісно ж солодощі, без яких просто не буває дитячих свят.
«Вихованці дитбудинку – це діти - інваліди, що не знають, що таке батьківська ласка, тому ми своєю людяністю та милосердям намагаємося хоч трішки підтримати їх віру у казку, - наголосила заступник голови ДПА у Житомирській області Галина Власюк під час передачі подарунків головному лікарю Василю Радченку. Вона подякувала всім працівникам закладу, які своєю щоденною роботою виступають у ролі Святого Миколая - даруючи тепло і увагу тим, кого обділила доля.
Разом з податківцями роль Святого Миколая виконували і керівники органів місцевого самоврядування Новоград-Волинського району.

На свята  податківці Житомирщини виступили в ролі Святого Миколая, фото-1
На свята  податківці Житомирщини виступили в ролі Святого Миколая, фото-2
На свята  податківці Житомирщини виступили в ролі Святого Миколая, фото-3
На свята  податківці Житомирщини виступили в ролі Святого Миколая, фото-4
На свята  податківці Житомирщини виступили в ролі Святого Миколая, фото-5
На свята  податківці Житомирщини виступили в ролі Святого Миколая, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...