• Головна
  • В обладміністрації відбулася нарада з питання аеропорту
11:30, 21 грудня 2011 р.

В обладміністрації відбулася нарада з питання аеропорту

20 грудня відбулася чергова нарада про стан справ і прийняття рішення стосовно подальшої діяльності колишнього підприємства „Аеропорт „Житомир”, яку провів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк. На нараду були запрошені представники робочої групи з вивчення питання, керівники обласного, міського управлінь Держкомзему, представники бюро технічної інвентаризації, власники споруд на території аеропорту.
Проблема відновлення діяльності аеропорту є предметом уважного і глибокого вивчення обласною владою. Для цього створена і працює робоча група, очолювана головою постійної комісії Житомирської міськради з питань містобудування, архітектури та землекористування Миколою Туфановим. Складність вирішення питання полягає, зокрема, в тому, що на території колишнього підприємства розташовані будівлі і споруди, які належать сімом власникам, отже, можуть виникати взаємні претензії щодо використання земель.
Олександр Никитюк закликав присутніх, не утискуючи інтересів співвласників, не ображаючи один одного, домовитися щодо прийняття виваженого рішення.
Виступи керівників установ, власників будівель, незважаючи на складність питання, свідчили про розуміння того, що роботу підприємства необхідно відновити.
Учасники наради дійшли згоди про використання Житомирського аеропорту із залученням співвласників будівель та створення спільного підприємства. Це питання має бути вивчено у комісіях обласної ради і рекомендовано для винесення на сесію обласної ради для вирішення фінансового питання. Прийнято рішення доручити проектній установі виготовити проектно-кошторисну документацію на відновлювальні роботи. Решту питань, зокрема щодо законності використання земель, мають розглядати правоохоронні органи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м
ВОДОКАНАЛ
По Житомирській області сильний вітер!, — САД
САД
Реформа харчування очима житомирських кухарів: нові виклики, нові страви, — ФОТО
ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ
Після запуску сміттєпереробного заводу у Житомирі з’явиться тариф на перероблення побутових відходів, а тариф на захоронення зменшиться до 15 копійок
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
Оголошення
live comments feed...