Любов Цимбалюк вимагає від “Суботи” спростування недостовірної інформації

У листопаді 2015 року в місті Житомирі була розповсюджена газета “Субота” (випуск № 47). Номер цілковито присвятили одному з кандидатів на посаду Житомирського міського голови — Любові Цимбалюк. Інформація, розміщена в газеті, носила недостовірний та наклепницький характер.

Зокрема, в газеті були розміщені статті з назвами «Нема слів…Багатющій родині Любові Цимбалюк – гектари дорогої землі, а загиблому в АТО герою – 2 метри на кладовищі», «У міліції назвали ім’я кандидата, проголосувавши за якого можна було «заробити», «Чи потрібна Житомиру байдужа до нього людина?».

Після виходу вказаної газети (розповсюджено більше 100 000 примірників – фактично кожний другий житель міста отримав дану газету), у людей склалося враження, що Любов Цимбалюк є людиною байдужою до болючих проблем, з якими мають справу громадяни України. Автори матеріалів спекулюють трагічними подіями, які відбувалися під час Революції Гідності, а також смертями загиблих Героїв під час проведення АТО, змушуючи таким чином суспільство прийти до висновків, що Цимбалюк Л. В. є уособленням злочинного режиму Януковича.

Звертаємо увагу, що Любов Володимирівна як громадянин України постійно допомагає волонтерам, що опікуються учасниками АТО, засуджує ті криваві події, що відбувалися на майдані і відбуваються на Сході нашої країни. Більше того, вона є чесним політиком, який ніколи не зловживав службовими повноваженнями в особистих цілях, а також добросовісним кандидатом на посаду Житомирського міського голови, який проводить чесну передвиборчу кампанію з дотриманням чинних норм Конституції України та закону “Про місцеві вибори”.

Саме тому, з метою захисту власної честі та гідності Любов Володимирівна Цимбалюк була вимушена звернутися з позовом до суду з вимогою спростувати недостовірну інформацію, поширену в газеті “Субота”. Ми закликаємо всіх ігнорувати наклепницьку інформацію, яку поширюють ті, кому незнайомі принципи прозорої та чесної передвиборної боротьби.

житомир субота наклеп цимбалюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі