18:00
24 липня
З 16 по 18 грудня у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону „Спартак” проходив турнір з міні-футболу серед юнаків 2000 року народження, присвячений 68-й річниці визволення міста Коростеня від фашистських загарбників. Участь у турнірі взяли 9 команд. За результатами змагань переможцями турніру стала команда Коростенської ДЮСШ. На ІІ місці гості з Києва. А на ІІІ місці – команда СДЮШОР (Житомир).