• Головна
  • В Житомирі християнська церква «Заповіт Ісуса Христа» відзначатиме 20-річчя
16:00, 22 грудня 2011 р.

В Житомирі християнська церква «Заповіт Ісуса Христа» відзначатиме 20-річчя

В Житомирі християнська церква "Заповіт Ісуса Христа" 24 грудня відзначатиме 20-річчя служіння Богу та людям, однак за увесь час, що вона існує лише цьогоріч святкуватимуть у добудованому приміщенні.
Офіційно церква зявилась в місті у грудні 1991 року і фактично з того часу й по сьогодні там тривало будівництво та оздоблювальні роботи. Наразі майже закінчили оформлювати пятий поверх, де розмістилась танцювальна студія для молоді та котельня.
До речі, церква має автономне опалення і як поділився під час прес-туру пастор релігійної громади Олександр Дехтяренко лише за ці послуги вони щомісячно сплачують 16 тисяч гривень, а ще за використання електроенергії та води  - і виходять чималі гроші.
Втім, пастор переконує, що ніяких спонсорів, тим паче зардонних церква немає, тому усе утримується за рахунок пожертв прихожан. Власне, саме будівництво церкви колись пастор розпочав за свої з братом кошти, а продовжив за пожертви не байдужих людей, тому й тривало будівництво стільки часу, адже доводилось коійку до копійки збирати. При цьому, в церкві дуже прозора система пожертвування: прихожани ожуть кидати у скриньку гроші разом із запискою, в якій вказують на що хотіли б, аби ці гроші витратили. ЯКщо записки немає, то гроші розподілють з відповідними найнеобхіднішими статтями. Пред цим у бухгалтерії спеціальна змінна комсія усе перераховує та фіксує. В кінці року пастор звітує перед громадою куди витрачали кошти.
А витрачати, окрім як на утримання приміщення, кошти таки є куди, адже при церкві постійно діє благодійна їдальня, де харчується 85 дідей з малозабезпечених сімей, ще півтори сотні сімей. з віддалених районів міста отримують раз на місяць продовольчі харчі.
Разом з тим, при церкві існує 8 класів недільної школи для дітей з 3 до 12 років. Загалом же, постійно відвідують служби 1300 дорослих осіб. Служби проводять у великій ошатній залі на майже 1000  місць, де також святкують різні свята.
Молоді в церкві завжди раді, тому й обладнали для них танцювальну студію, студію звукозапису, недільну школу. Також в церкві восхвалляють Бога на різних інструментах. Раніше в церкві була радіопередача, однак зараз успішно працює відеостудія "Просвєт", яка займаться зйомкою передачі "Відповіді" та фільмів на соцільну тематику.
Влітку церква за власні кошти організовує постійно благодійний табір для дітей "Благодать".
В місті церкву знають завдяки її численним соціальним акціям, співпраці з громадськими організаціями та управліннями міськради, допомозі при проведенні загальноміських свят.
Урочитсе святкування 20-річчя церкви відбудеться 24 грудня о 15.00 в церкві за адресою Адмірала Щасного,9. Запрошують усіх відвідати концерт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...