• Головна
  • У Житомирі новий голова державної податкової служби у Житомирській області
10:22, 23 грудня 2011 р.

У Житомирі новий голова державної податкової служби у Житомирській області

На засіданні голів регіональних податкових служб, що відбулося 7 грудня 2011 року головою державної податкової служби України Олександром Климентом було поставлене чітке завдання – «Всі заходи щодо реорганізації податкової служби та всі кадрові перестановки повинні бути завершені до кінця поточного року, адже цього вимагають вкрай напружені завдання на наступний 2012 бюджетний рік»У зв’язку з цим, в усіх областях України відбуваються остаточні призначення посадових осіб в податкових органах.
22 грудня Директор Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПС України Олексій Любченко представив податківцям Житомирщини голову державної податкової служби у Житомирській області Сергія Шинкаренка, який з жовтня поточного уже обіймає посаду голови комісії з реорганізації ДПА в області.
Шинкаренко С.В. у своєму виступі запевнив, що прикладе максимум зусиль для виконання напружених завдань, що стоять сьогодні перед податківцями Житомирської області, подякував колегам за своєчасне виконання завдань 11 місяців (за січень-листопад 2011 року до Зведеного бюджету податковою службою області було забезпечено надходжень 2,4 млрд.грн. у т.ч. до Державного – 1,1 млрд.грн., до місцевого – 1,3 млрд.грн.), зупинився на пріоритетах в роботі податківців Житомирщини та України в цілому на 2012 рік.
Запрошені, а серед перші особи Житомирської обласної державної адміністрації, обласної ради, Управління Служби безпеки України в Житомирській області, УМВС України в Житомирській області, прокурори Житомирської області, а також єпископ Олександр – намісник Свято-Георгіївського Городницького монастиря, в своїх виступах привітали головного податківця з призначення, побажали успіхів у виконанні поставлених завдань, запевнили у всілякій підтримці з боку державних структур, які вони представляють.

ДПА у Житомирській області

У Житомирі новий голова державної податкової служби у Житомирській області, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...