• Головна
  • Для студентів ЖДТУ влаштували квест із лабіринтами, загадками і перевіркою знань
Фото
14:03, 17 листопада 2015 р.

Для студентів ЖДТУ влаштували квест із лабіринтами, загадками і перевіркою знань

Фото

Житомирський державний технологічний університет розпочав цьогорічне святкування Дня студента волейбольними змаганнями між командами гуртожитків і проведенням квесту між командами факультетів.

Про це інформує прес-служба університету.

За умовами квесту, було сформовано 5 команд по 5 гравців, а також окремо зібрали свою команду студенти-іноземці, які навчаються в ЖДТУ. Втім, перед стартом гри склад команд дещо змінився, адже організатори запропонували усім тягнути номер своєї нової команди з урахуванням того, що таким чином у колективі буде по одному іноземцю і студенти різних факультетів.

Кожна команда обрала собі капітана і назву - «ФЕНІКС», «ЖДТУшніки», «МЕРВ», «КАПІТОШКИ» та «СТЕРВЯТНИКИ».

З умовами гри усіх ознайомив студентський декан факультету економіки і менеджменту Олег Ярощук, роздавши учасникам квесту конверти, в яких був зашифрований шлях та посилання на деканати, де можна було отримати свої маршрутні листи.

«Під час квесту студентам необхідно було вирішувати різноманітні завдання. Зокрема, ми підготували для них конкурс, де у вірші необхідно було вставити пропущені слова, скласти з окремих слів крилаті вислови, подолати лабіринт і наповнити резервуар водою, щоб забрати м'яч, - відзначає Ярощук. - Були конкурси «Хто зверху» і «Мішок Святого Миколая», в якому знаходилась певна кількість предметів, що характеризували певний факультет і учасникам потрібно було відгадати це. Завершальним етапом квесту став конкурс під назвою «Профільний предмет». Його проводив завідуючий центром для іноземних студентів, кандидат фізико-математичних наук, доцент Олександр Прилипко. Усі конкурси були цікаві, а команди намагалися виконати завдання якомога швидше, аби у загальному рейтингу за цим показником бути першими. Щоправда, ми зійшлися на тому, що переможця оголосимо під час святкового концерту до Дня студента 19 литоспада о 17.00. Тоді й будуть вручені подарунки та відзнаки від студентського ректорату».

Відзначимо, що у ЖДТУ в найближчі дні заплановано провести змагання з армреслінгу (5 вагових категорій), конкурс «'Фактор страху» і брейн-ринг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #ждту #день студента #квест
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...