![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:35, 26 грудня 2011 р.
В Бердичеві до Дня міліції пройшов турнір серед бійців клубу рукопашного бою «Віктор»
Колись президентові місцевого клубу рукопашного бою «Віктор» Вікторові Азізову спало на думку, що вітчизняні правоохоронні органи лише б виграли, служи у них хлопці та дівчата на кшталт його вихованців. В результаті з’явився на світ турнір серед бійців клубу, присвячений Дню міліції. Цьогоріч українські міліціонери відзначили 20-річчя утворення свого, вже незалежного, відомства, тож, зрозуміло, що такий привід для зустрічі на татамі рукопашники пропустити просто не мали права.
Щодо самих винуватців змагань, то вони переконані: проведення таких турнірів є важливим моментом у вихованні молоді.
Дмитро Нікурадзе, заст. начальника Бердичівського МВВС з кадрового забезпечення: «Я, як представник органів внутрішніх справ з кадрового забезпечення, дивлюся на цих юнаків, як на майбутніх правоохоронців нашої незалежної України. Ми готові брати їх до своїх лав: вони люди порядні, ввічливі, характер гартується у них з юних років. При вступі до клубу вони дають клятву не застосовувати навички у цілях зла. Тому ми бачимо в цих юнаках і дівчатах наше майбутнє.»
Участь у турнірі взяли здебільшого ще не зовсім обстріляні спортсмени – більш досвідчені проходили курс реабілітації після виступів на престижних змаганнях. Показали себе добре, говорить тренер, треба добре і відпочити.
Віктор Азізов, президент БМСКРБ «Віктор»: «Ми їздили на Всеукраїнський турнір у Тульчин: привезли 5 золотих медалей, 3 срібних, 3 бронзових. На Міжнародному турнірі в Ямполі вибороли 3 золота, 3 срібла та 2 бронзи. Молоді наші спортсмени, які поки ще нікуди не їздили, теж хочуть показати свою майстерність, здобуту з початку учбового року.»
48 бійців вийшли на татамі турніру. І хоча змагання – «місцевого масштабу», емоції від того були абсолютно не меншими. Зустрічі у «Вікторі» традиційно відзначаються чималою кількістю глядачів, ось і цього разу за виступами своїх чад уважно слідкували очі батьків, братів та сестер, бабусь із дідусями. Тож про відповідальність годі й говорити.
Іван Петрощук, вихованець БМСКРБ «Віктор»: «Змагання – це доказ супернику, що ти кращий, це доказ самому собі. Рукопашний бій мене приваблює тим, що я хочу бути підготовленим до різних випадків життя, хочу нікого не боятися. Дякую нашому тренеру за підготовку і навчанні гарній техніці.»
Чи не найвидовищніший двобій – за участю двох Діан. Вагова категорія до 25 кг., одна з бійців – донька президента клубу. Даний факт не зіграв ролі у процесі суддівства – бій є бій. Діана Азізова виграла з невеликою перевагою, а ця зустріч, окрім щирих посмішок, викликала і справжнє захоплення.
Діана Азізова, вихованка БМСКРБ «Віктор»: «Мене тренує Віктор Азізов. Я вже давно сюди ходжу і тут мені подобається. Сьогоднішній бій мені теж сподобався, вийшов хороший. Я вдарила свою суперницю в голову, вона впала, потім знов вдарила – вона знов впала. На тренуваннях батько вчить мене тримати стійку.»
Віталій Сидоров, Олена Мельничук, Діана Азізова, Микола Власюк, Денис Бей, Альона Ковальчук… А ще три Олександри – Тарасюк, Горальський та Хитрич. А ще В’ячеслав Вознюк, Євген Пожар, Дмитро Василевський… Ну і Володимир Філаткін, Павло Гайдай, Віталій Рисич та Андрій Тихончук. Ось такою чималенькою вийшла компанія переможців турніру. Саме на них робить ставку президент «Віктора» у майбутніх поїздках по Україні та за її межі. Вони вже наступають на п’яти нинішнім чемпіонам та віце-чемпіонам, тож не за горами той час, коли дадуть свій рішучий та далеко не останній бій.
![В Бердичеві до Дня міліції пройшов турнір серед бійців кл..., фото-1 В Бердичеві до Дня міліції пройшов турнір серед бійців клубу рукопашного бою «Віктор», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Бердичеві до Дня міліції пройшов турнір серед бійців кл..., фото-2 В Бердичеві до Дня міліції пройшов турнір серед бійців клубу рукопашного бою «Віктор», фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Бердичеві до Дня міліції пройшов турнір серед бійців кл..., фото-3 В Бердичеві до Дня міліції пройшов турнір серед бійців клубу рукопашного бою «Віктор», фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Бердичеві до Дня міліції пройшов турнір серед бійців кл..., фото-4 В Бердичеві до Дня міліції пройшов турнір серед бійців клубу рукопашного бою «Віктор», фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:06, 15 липня
46
13:33, 13 липня
10:43, Вчора
live comments feed...