14:00, 26 грудня 2011 р.

Безпечного Вам Нового року!

Шановні житомирці та гості області!
Настають улюблені та традиційно родинні для всіх свята – Новий рік та Різдво Христове. Тож, хотілося б побажати  усім  зустріти та провести свята без прикрих пригод. Пам’ятайте, що запорукою гарного свята є безпека! Феєрверки, петарди, гірлянди, свічки – усе це безумовно новорічна атрибутика, яка створює чарівну атмосферу. Проте, вона може бути зіпсована при одній лише невірній дії, халатності по відношенню до вогню та електроприладів. А тому, я раджу прислухатися до порад фахівців.
По-перше, ялинку слід установлювати подалі від джерел відкритого вогню та опалювальних приладів. Не можна прикрашати її свічками та бенгальськими вогнями, особливо у поєднанні з ватним "снігом" і паперовими іграшками, а підключення гірлянд до електромережі повинне виконуватися тільки за допомогою стандартних з’єднань.
Останнім часом жодне свято не обходиться без піротехнічних засобів. Купувати їх раджу лише в магазинах, які мають ліцензію на їх продаж, та при цьому зберігати чек на покупку. Обов’язково перевірте термін придатності піротехнічних іграшок. Якщо він закінчився – у жодному разі не застосовуйте виріб.
Ніколи не запалюйте піротехніку в приміщенні, вийдіть для цього на відкриту місцевість. Прослідкуйте, куди направлена ракета або петарда, чи немає поблизу великого скупчення людей і споруд, які відносяться до категорії вибухонебезпечних (заправок, електрощитів тощо). Якщо підпалена піроіграшка не спрацювала, не слід використовувати її повторно (піднімати, брати у руки, підпалювати) – це може призвести до опіків і каліцтв. Стосовно петард запам’ятайте, що забороняється носити їх у кишенях і без упакування, розбирати їх, затримувати у руках після підпалу. Необхідно відкидати їх від себе на відстань 5-6 метрів. Піротехнічний виріб, безпосередньо ручного запуску, повинен мати сповільнювач, що забезпечує безпеку запуску і час, за який необхідно встигнути залишити небезпечну зону.
Окремо звертаюся до батьків з проханням не дозволяти дітям самостійно купувати і використовувати вибухонебезпечні забавки!
Пам`ятаючи про ці правила, ви зможете уникнути неприємностей під час святкових днів та збережете ваше здоров’я, а інколи – і життя. Безпечних та радісних Вам Новорічних свят!

З повагою,
Ігор Нікітчук,
начальник Управління МНС України в Житомирській області

Безпечного Вам Нового року!, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...