• Головна
  • У Житомирі стартував соціальний проект для дітей та молоді «Трикутна луна» (ФОТО)
09:39, 24 листопада 2015 р.

У Житомирі стартував соціальний проект для дітей та молоді «Трикутна луна» (ФОТО)

20 листопада у Житомирі стартував соціальний проект «Трикутна луна» народно-аматорської літературно-мистецької організації «Оксія» за підтримки Житомирської міської ради. Перший захід відбувся в КУ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації для дітей „Сонячний дім”», де перебувають діти з усієї області віком від 3 до 18 років з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Упродовж останнього року спостерігається зріст злочинів, скоєних дітьми та молоддю або за участю дітей та молоді. Реалізація соціального проекту «Трикутна луна» передбачає проведення комплексу  заходів, спрямованих на попередження негативних явищ в молодіжному середовищі, попередження вчинення правопорушень серед дітей, формування здорового способу життя в молодіжному середовищі. Його реалізація  дозволить зменшити ризики рецидивів злочинів, вчинених молоддю.

«Саме 20 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день дітей. Дітям, які перебувають в «Сонячному домі» була презентована моя книга«Дорослі@діти». Для кого ця книга? Для дорослих і дітей. Хіба в дорослих немає тієї дитинки, що так несподівано виринає в поведінці дорослих.Чому саме така назва?Бо то є певне посилання, розгорнутий лист дітям. Кожен текст містить в собі реальну історію, бо писати варто про пережите, про те, що насправді стурбувало і вже не полишатиме байдужим. Кожен текст – то є певний код, який доступний лише тим читачам, які не є байдужими до долі героїв оповідань, які знайомі майже кожному з нас, вони просто мігрували з життя повсякденного на сторінки книги, стали особами «внутрішньо переміщеними» в наш внутрішній світ», – розповів один із організаторів проекту, керівник «Оксії» з 2013 року, автор книги Вадим Жалюк.

За його словами книга «Дорослі@діти» є прикладом соціальної поезії, яка тільки починає розвиватися. Вона розрахована на підлітків і дітей старшого віку.

Під час заходу учасники «Оксії» крім читання оповідань, грали на гітарі та співали пісні, декламували дітям вірші. Після зустрічі діти взяли автограф у автора «Дорослі@діти», а також зробили фото на пам’ять.

В рамках соціального проекту «Трикутна луна» організатори презентують книгу і проведуть зустрічі з представниками молодіжних організацій Житомира і підліткових клубів, молоддю, яка перебуває на профілактичному обліку в Житомирському МРВ КВІ,  а також проведуть вікторину для неповнолітніх, які перебувають на обліку «Права дитини».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #житомир #трикутна луна #вадим жалюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...