18:00
24 липня
25 грудня 2011 року у м. Києві на стадіоні “ЦСКА“ проводився футбольний турнір на Кубок Владислава Ващука серед дітей 2002-2003 р. н., в якому взяло участь 10 команд. Володарем Кубку стала команда “Фенікс“ з м. Житомира, яка у фіналі у безкомпромісній боротьбі перемогла господарів турніру київський “Арсенал“.
У основний час гра не визначила переможця (2-2), а от в серії пенальті з рахунком 3-2 перемогли наші юні футболісти.
Кращим воротарем був визначений Борисенко В’ячеслав, а кращим гравцем турніру – Волинець Дмитро, обидва гравці житомирського «Фенікса». Тренер команди – вчитель фізичної культури ЗОШ № 14 - Гвоздь Сергій Петрович.