![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:15, 27 грудня 2011 р.
Житомир і досі перебуває на межі водного колапсу
Через борги Житомирського водоканалу за спожиту електроенергію були заблоковані всі банківські рахунки підприємства. Ці дії унеможливили проведення фінансових поточних платежів, пов'язаних з безперебійною роботою водопровідно-каналізаційного комплексу міста Житомира.
КП «Житомирводоканал» попередив, що існуючого запасу реагентів та паливно-мастильних матеріалів вистачить лише до 30 грудня 2011 року.
Як повідомили у прес-службі КП «Житомирводоканал», станом на 14:00 26 грудня усі казначейські рахунки підприємства, у тому числі і цільові, залишаються заблокованими. Керівництво водоканалу сподівається на розблокування рахунків до кінця поточного року.
Однак ще 23 грудня, під час підписання меморандуму з працівниками трамвайно-тролейбусного управління, мер Житомира Володимир Дебой розповідав, що рахунки водоканалу вже розблоковані і питання вирішене.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...