• Головна
  • Юлія Толмачова запрошує до Центру допомоги учасникам АТО
11:48, 25 листопада 2015 р.

Юлія Толмачова запрошує до Центру допомоги учасникам АТО

До Центру допомоги учасникам АТО продовжують звертатися військовослужбовці Житомирщини та члени родин загиблих, що потребують підтримки та роз’яснень.

Більшість звернень стосується надання різноманітних консультацій щодо соціальних пільг, пенсійного забезпечення, працевлаштування, отримання матеріальної допомоги, проходження реабілітації в санаторії «Дениші», лікування та протезування зубів.

Станом на 23 листопада зареєстровано 1650 звернень. З них повністю вирішено 1208, а решта – направлено до структурних підрозділів обласної державної адміністрації та до територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади відповідно до компетенції і знаходяться на стадії вирішення.

Нагадуємо, що Центр допомоги учасникам АТО продовжує здійснювати щотижневі виїзні прийоми у райони та міста області. Такі зустрічі вже проведено в Коростені, Новоград-Волинському та Бердичеві.

В п’ятницю, 27 листопада, представниками Центру на чолі з координатором Юлією Толмачовою заплановано проведення консультаційно-роз’яснювальної роботи для учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців в смт Любарі.

Юлія Толмачова запрошує до Центру допомоги учасникам АТО (фото) - фото 1

Юлія Толмачова запрошує до Центру допомоги учасникам АТО (фото) - фото 1


З повним переліком пільг можна ознайомитись тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #машковський #толмачова #центр допомоги #ато,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...