• Головна
  • У Житомирі обговорюють перше бачення створення та діяльності Молодіжного центру
12:46, 25 листопада 2015 р.

У Житомирі обговорюють перше бачення створення та діяльності Молодіжного центру

Перше бачення створення та діяльності Молодіжного центру в Житомирі обговорюється на форумі «Житомирські ініціативи», що проходив 24 листопада, за участі молодіжних організацій та керівництва міста. У форумі взяли участь близько 70 представників молодіжного активу міста. До його роботи долучилися громадські діячі, менеджери, активісти громадських рад, науковці, викладачі та всі, кому не байдужа тема молодіжної політики в Житомирі.
 
Ініціаторами проведення заходу виступили  Молодіжна громадська рада при Виконавчому комітеті Житомирської міської ради, управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради за співпраці з Українським жіночим фондом, польською громадською організацією «Sempre a Frente» в місті Люблін та Міністерства закордонних справ Польщі, - інформує прес-служба міськради.
 
Охоче підтримує ініціативу створення в Житомирі Молодіжного центру і міський голова  Сергій Сухомлин. Під час зустрічі він розповів про досвід Івано-Франківська та наголосив, що готовий підтримувати ініціативну молодь.
 
 Учасники форуму працюють над темами «Архітектура простору», «Промоція простору» та «Адміністрування простору», представляють своє бачення щодо створення та діяльності  майбутнього Молодіжного центру та  програм, які він  має реалізовувати.
 
Начальник управління у справах сім’ї, молоді і спорту міської ради Ірина Ковальчук підкреслила, що готова активно працювати  з громадськими організаціями в цьому напрямку та допомагати молоді реалізовувати ініціативи. «Молодіжний рух – це початок зрушень в нашому місті, і саме вам робити ці зрушення, розвивати місто, робити його гарним та комфортним. Ми ж маємо сприяти, дослухатися до ваших ідей та допомагати їх реалізовувати»,- зазначила Ірина Ковальчук.
 
Учасники зустрічі переконані: Молодіжний центр потрібний місту як простір для реалізації молодих людей, об’єднання молоді Житомира задля вирішення нагальних питань, що є в молодіжному середовищі. Як зазначають організатори заходу, наступним кроком буде створення ініціативної групи, що працюватиме над розробкою концепції Положення про роботу Центру.
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #молодіжний центр #острів пасхи #ірина ковальчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...