• Головна
  • На Житомирщині стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
16:33, 25 листопада 2015 р.

На Житомирщині стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

В середу, 25 листопада 2015 року, в прес-центрі Житомирської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція з нагоди відкриття обласного етапу щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходить в рамках Національної кампанії з подолання насильства в сім’ї «Стоп насильству».

 У прес-конференції взяли участь заступник голови ОДА Ярослав Лагута, начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, представники правоохоронних органів, соціальних служб.

 Інформаційна кампанія Акції у 2015 році продовжує тему «Від миру в домі до миру в усьому світі», мета якої привернути увагу громадськості до трьох актуальних проблем: попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей серед жінок та чоловіків, виклик мілітаризму та тероризму.

 Як повідомила головний спеціаліст сектору профілактичної роботи, закладів соціального захисту дітей служби у справах дітей Житомирської ОДА Світлана Столяренко, в області на обліку знаходиться 2999 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 75 дітей – які зазнали жорстокого поводження – фізичного, психологічного, сексуального та економічного.

 Ярослав Лагута наголосив на необхідності співпраці соціальних служб та організацій з громадами і місцевою владою, оскільки у громаді має бути розуміння, що це проблема не окремої людини. Тільки коли суспільство поставить свої вимоги щодо недопущення насильства, ми зможемо досягти позитивних результатів.

 Ключові дати акції:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день Боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #16 днів проти насилля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...