• Головна
  • У Житомирі обговорювали результати проведення всеукраїнської кампанії «Міліція під контролем».
14:13, 28 грудня 2011 р.

У Житомирі обговорювали результати проведення всеукраїнської кампанії «Міліція під контролем».

Нещодавно в Житомирському обласному управлінні МВС пройшло засідання Громадської ради, учасники якого обговорювали результати проведення на території області всеукраїнської кампанії «Міліція під контролем».
До участі у зібранні, окрім постійних членів Ради, долучились і представники громадських організацій, які безпосередньо здійснювали моніторинг стану дотримання законності та прав громадян у повсякденній діяльності працівників міліції.
Розпочав роботу засідання голова правління Житомирської обласної громадської організації «Дозор» Віктор Чупров, який детально проаналізував хід кампанії та виявлені недоліки, пов’язані з діяльністю органів внутрішніх справ.
- Серед принципових порушень – неналежне обладнання пандусів для в’їзду інвалідних візків у деяких райвідділах. Зокрема, вони не придатні для використання через завеликий кут підйому, недостатню ширину, відсутність обмежуючих бортиків, перил тощо – повідомив Віктор Чупров. Іншим аспектом порушень є практична сторона діяльності працівників міліції. Так, були виявлені недоліки порядку зупинки інспекторами УДАІ транспортних засобів та перевірці документів у водіїв, у спілкуванні з громадянами, у тому числі у чергових частинах та на вулицях та ін.
Як наголосив начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Івакін, проведення таких громадських моніторингів є необхідним та допомагає виявляти існуючі прорахунки в роботі органів внутрішніх справ, а значить робити перший крок до їх усунення. Загалом же, недоліки, виявлені у ході громадського моніторингу, здебільшого пов’язані з недостатнім фінансовим забезпеченням підрозділів органів внутрішніх справ. Водночас, значна їх кількість вже усунена. Надалі працюємо і над виправленням інших.
Відтак учасники зібрання прийняли рішення передати результати моніторингу начальникові УМВС України в Житомирській області генерал-майору міліції Юрію Івакіну для подальшого розгляду.

У Житомирі обговорювали результати проведення  всеукраїнської кампанії «Міліція під контролем»., фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...