• Головна
  • В Свято - Михайлівському соборі відновлять дзвіницю (ФОТО)
18:00, 28 грудня 2011 р.

В Свято - Михайлівському соборі відновлять дзвіницю (ФОТО)

28 грудня 2011 року в Свято - Михайлівському кафедральному соборі пройшла презентація проекту відновлення зруйнованої у 1960-му році дзвінниці храму.

Презентація відбулась в приміщенні Свято - Михайлівського кафедрального собору, де були розміщені ескізні попередні розробки проекту "Відновлення дзвінниці Свято - Михайлівського кафедрального собору".

Настоятель Свято - Михайлівського кафедрального собору митрофорний протоієрей Богдан Бойко розповів про історію побудови Михайлівської церкви у середині 19-го століття та про складні випробування, які пережила будівля храму протягом його півторастолітньої історії.

Автор проекту - відомий житомирський архітектор Петро Перевозник. Він розповів присутнім про роботу над проектом, а саме показав запропоновані фасадні зображення та робочі креслення проекту, а також продемонстрував перспективне зображення відреставрованого Свято - Михайлівського кафедрального собору. Петро Перевозник зазначив, що відновлення дзвінниці займе небагато часу, оскільки конструкція не дуже складна. До літа планують оформити всю документацію, а реконструювати дзвінницю сподіваються за літо.

Ініціатором та організатором проекту відновлення дзвінниці є один із депутатів Житомирської міської ради Микола Савенко, який розповів про те, яким чином виникла ініціатива храму та про те, у який спосіб планується реалізувати проект у життя. Вартість проекту приблизно 2,5 млн. грн. Частину із цих грошей виділить сам Савенко, а решту збиратимуть із прихожан церкви та небайдужих житомирян. Вже на самій презентації було зібрано близко 1 тис. грн.

В Свято - Михайлівському соборі відновлять дзвіницю (ФОТО), фото-1
В Свято - Михайлівському соборі відновлять дзвіницю (ФОТО), фото-2
В Свято - Михайлівському соборі відновлять дзвіницю (ФОТО), фото-3
В Свято - Михайлівському соборі відновлять дзвіницю (ФОТО), фото-4
В Свято - Михайлівському соборі відновлять дзвіницю (ФОТО), фото-5
В Свято - Михайлівському соборі відновлять дзвіницю (ФОТО), фото-6
В Свято - Михайлівському соборі відновлять дзвіницю (ФОТО), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...