• Головна
  • Яндекс навчає житомирських школярів вирішувати завдання ЗНО
14:28, 30 листопада 2015 р.

Яндекс навчає житомирських школярів вирішувати завдання ЗНО

На Яндекс.ЗНО з'явилися пояснення та розв’язки до завдань із більшості популярних на сервісі предметів — української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, біології, фізики та хімії. Тепер школярі з Житомирської області можуть не лише потренуватися проходити тести, але й зрозуміти, чому правильною є саме така відповідь.

Яндекс навчає житомирських школярів вирішувати завдання ЗНО (фото) - фото 1

Яндекс навчає житомирських школярів вирішувати завдання ЗНО (фото) - фото 1

Усі коментарі та розв’язки спеціально для Яндекса склали досвідчені вчителі українських шкіл. Їхні пояснення побудовано так, щоб допомогти учневі самостійно впоратися із завданнями конкретного типу. Наприклад, для задач із математики викладено логіку розв’язання, а до тестів із біології наведено тлумачення ключових понять або опис природних процесів, про які йдеться. До багатьох пояснень підготовлено ілюстрації.

Сервісу Яндекс.ЗНО два роки. Сьогодні на ньому доступні усі тести, підготовлені УЦОЯО за десять років проведення оцінювання. Це близько 200 варіантів і понад 7500 завдань із різних предметів. Сервіс також допомагає готуватися до державної підсумкової атестації — доступно 170 таких тестів.

Цифри і факти про Житомирщину

Від запуску сервісу Яндекс.ЗНО користувачі з Житомирської області пройшли понад 85 тисяч тестів.

Під час підготовки до оцінювання 2014 року майже 4 тисячі користувачів із Житомира та області проходили тести на сервісі регулярно. 2015 року їх було близько 7 тисяч.

Протягом березня – червня 2015 року користувачі з Житомирської області задали у пошуку Яндекса щодо ЗНО майже 52 тисячі запитів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #абітурієнти #зно #яндекс #тести
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...