• Головна
  • Новоград –Волинська ОДПІ підвела підсумки року
12:30, 29 грудня 2011 р.

Новоград –Волинська ОДПІ підвела підсумки року

Начальник Новоград - Волинської ОДПІ Володимир Каленський був запрошений на підведення підсумків діяльності промислових підприємств району за січень - листопад 2011 року. Володимир Павлович зазначив що на сьогодні в податковій системі відбуваються суттєві зміни: запроваджується контроль за напрямами руйнування злочинних схем, налагодження партнерських відносин з платниками податків, особливо з великими бюджетоформуючими підприємствами, підвищується імідж податківця та рівень довіри до нього як фахівця. Як результат роботи податкової служби за 11 місяців 2011 року - надходження від платників району до зведеного бюджету забезпечено в сумі 71,7 млн. грн. податків та зборів, що контролюються податковими органами, або 126,9% виконання, що на 15,7 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року (факт 2010 року – 56,0 млн. грн.).
Із них до Державного бюджету надійшло 32,7 млн. грн., що на 6,2 млн. грн., більше відповідного періоду минулого року плановий показник січня-листопада 2011 року виконано на 138,7%.
Виконання бюджету району за вказаний період становить 117,1 відсоток, при завданні 24,9 млн. грн., мобілізовано 29,1 млн. грн., (+ 4,2 млн. грн.), порівнюючи з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 7,1 млн. грн.
Проведений аналіз стану сплати податкових зобов’язань в галузевому розрізі свідчить, що економічна ситуація, яка склалася в районі, сприяє покращенню мобілізації бюджетних платежів від підприємств району.
Хоча питома вага промислових підприємств у загальній кількості платників мала – 1,8 відсотка, однак, вони є визначальними бюджетоформуючими платниками як Державного бюджету, так і бюджету району.
Основними бюджетоформуючими платниками району є наступні підприємства:
ТОВ „Церсаніт Інвест”
ДП “Новоград-Волинське ДЛМГ”
ДП “Городницьке ДЛГ”
ТОВ „Труд”

Даними підприємствами сплачено до Зведеного бюджету за 11 місяців 2011 року – 26392,5 тис.грн., що складає 89,7% від загальних надходжень промислових підприємств .
Незважаючи на загальний позитивний результат роботи промисловості міста, ситуація в окремих її галузях та визначальних підприємствах вимагає концентрації зусиль для вирішення проблем фінансового, матеріально-технічного та організаційного характеру з метою подолання спаду обсягів виробництва та покращення рівня сплачуваності платежів до бюджетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...