У Житомирі журналісти, КВН-щики, депутати, арбітри та футбольні фанати грали в міні-футбол

За кубок Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» змагалися журналісти, КВН-щики, депутати, арбітри та футбольні фанати.

За ініціативи Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Всеукраїнської Федерації дворового футболу «Футбол у кожен двір», при підтримці Міністерства молоді та спорту України, протягом 2015 року містах України, з метою залучення широких верств населення до активного способу життя та популяризації розвитку футболу,  в містах України  проводяться футбольні турніри, до участі в яких залучаються всі любителі цієї найпопулярнішої гри в світі.

Житомирщина активно долучилась до цієї спортивної акції, адже це популяризація здорового способу життя.

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у 2015 році проведено ціла низка футбольних фестивалів, а саме в літніх оздоровчих таборах, серед школярів та серед студентської молоді. Набув серйозної популярності вже традиційний для Житомирщини «футбольний фрістайл» для майбутніх футбольних зірок, а футбольний турнір серед дворових команд цього року отримав статус Всеукраїнського та підтримку ФК «Динамо» Київ.

 На закриття на Житомирщині футбольного сезону 2015,  29 листопада у спортивному залі «Обленерго» відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з міні-футболу на Кубок обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх в парках і скверах».

Головною метою заходу є популяризація масових занять фізичної культури серед різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку шляхом залучення до занять з футболу, а також пропаганда здорового способу життя.

У справжньому футбольному святі взяли  участь 6 найрізноманітніших команд, а саме збірна команда депутатів та представників місцевого самоврядування, команда журналістів телеканалу «СК1», команди футбольних арбітрів Житомира та Бердичева, команда КВН-щиків та команда футбольних фанатів.

Даний захід викликав велику цікавість з боку громадськості, зібрав надзвичайно велику кількість глядачів та вболівальників.

Призери заходу нагороджені дипломами та медалями, а переможець Кубком Житомирського  обласного Центру ФЗН «Спорт для всіх».

Бронзовим призером стала команда футбольних арбітрів Житомира, яка у наднапруженому матчі за 3 місце на останніх секундах здобула перемогу над командою футбольних фанатів. Срібний призер - команда футбольних арбітрів Бердичева, а переможець - збірна команда депутатів та представників місцевого самоврядування, яка і стала володарем Кубку «Спорт для всіх» 2015 року.

У Житомирі журналісти, КВН-щики, депутати, арбітри та футбольні фанати грали в міні-футбол (фото) - фото 1 У Житомирі журналісти, КВН-щики, депутати, арбітри та футбольні фанати грали в міні-футбол (фото) - фото 1 У Житомирі журналісти, КВН-щики, депутати, арбітри та футбольні фанати грали в міні-футбол (фото) - фото 1
житомир спорт для всіх міні-футбол змагання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі