«Житомиргаз» радить вчасно інформувати про фактичні обсяги використаного газу

Жителі області можуть легко інформувати газове господарство про показання приладів обліку газу. Фіксувати показання необхідно щомісяця, станом на 1 число, а передати протягом перших днів місяця. Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua.

Вчасно інформуєте про показання лічильника – сплачуєте за той обсяг газу, який фактично використовуєте. Якщо кожен споживач пам’ятатиме це просте правило, то збереже свій час і нерви. Друге, що має пам’ятати користувач газу – показання приладів обліку необхідно передати до 1,2 або 3- го числа. За цієї умови зафіксовані дані враховуються при визначенні розміру оплати за газ.

Як передати показання:

  • Зареєструвати Особистий кабінет на сайті 104.uа
  • Звернутися до контакт-центру за тел: (0412) 55-80-04 або 55-94-04
  • Надіслати листа на електронну адресу: [email protected] (у листі вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер особового рахунку (або адресу), показання лічильника і дату їх фіксації).

«Найшвидшим способом інформування про обсяг використаного газу є Особистий кабінет. Передавши показання, користувач протягом години може самостійно, не виходячи з дому, переконатись, що дані зараховані на особовий рахунок», – повідомляє начальник управління обліку та балансів Лариса Продоус. Обробка даних, переданих через контакт-центр, займе більше часу. Тому якщо споживач вирішив скористатися телефоном чи електронною адресою, сповіщати про фактичні обсяги споживання необхідно раніше. Показання приладів обліку від клієнтів «Житомиргазу» прийматимуться до 5 числа місяця, наступного за звітним. Якщо показання лічильника зняті або передані, наприклад, 20 числа, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює і прогнозований обсяг споживання до кінця місяця.

У випадку відсутності фактичних показань лічильника обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.

житомир газ обсяги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі