
09:24, 30 грудня 2011 р.
СБ України встановила особу, яка «замінувала» ліцей в м.Житомирі
27 грудня ц.р. о 16.07 на телефон чергового «102» УМВС України в Житомирській області надійшло телефонне повідомлення про замінування спортивного залу Житомирського ліцею №25.
На місце події виїжджали оперативно-слідчі групи УСБУ, УМВС та УМНС України в області. Однак проведена перевірка вибухівки в ліцеї не виявила.
Вжитими Управлінням СБ України в Житомирської області невідкладними розшуковими заходами аноніма було встановлено. Ним виявився учень однієї із загальноосвітніх шкіл міста.
Незважаючи на те, що хлопець визнав свою провину та пояснив, що телефонний дзвінок здійснив у стані нервово-емоційного збудження, його батькам загрожує штраф у розмірі від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
СБ України в Житомирській області дані матеріали, згідно зі ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України, передала до органів міліції для прийняття правового рішення.
Прес-група УСБ України
в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:27
16 травня
Один рік, який може змінити не лише дітей, а й ваше життя: в Житомирської області закінчується набір на програму «Навчай»
Новини компаній
18:00
15 травня
Ключові факти про нікотинові паучі
Новини компаній
11:00
12 травня
ТОП новини
Оголошення
18:44, 14 травня
08:42, 14 травня
3
09:44, 7 травня
2
