• Головна
  • У Житомирі проведуть фотовиставку «Обличчя війни»
13:33, 3 грудня 2015 р.

У Житомирі проведуть фотовиставку «Обличчя війни»

За ініціативи Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова та підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з 04 по 08 грудня 2015 року в приміщенні облмуздрамтеатру та з 09 по 15 грудня 2015 року в приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Ольжича буде проводитись фотовиставка «Обличчя війни».

На даний час, в нашій країні вкрай не вистачає ресурсів для своєчасного та правдивого донесення інформації до населення країни про перебіг подій на Донбасі та в країні в цілому. Проукраїнсько-налаштованим верствам населення не вистачає психологічної підтримки, тим хто не визначився, необхідно показати, за що українці воюють на Донбасі і саме головне, що досить воювати. Одним з суттєвих методів впливу на людину є перегляд фотознімків, які можуть впливати на психіку людини.

Мета виставки – показати людям, що війна це страшно, вона не потрібна і що всі зусилля слід зосередити на якнайшвидше досягнення миру в країні. Донести до свідомості людей причини виникнення цієї війни, та шляхи її припинення.

Організатори фотовиставки: Громадська організація «Студія Наш дім», м. Краматорськ; Українська миротворча школа; Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова; Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

_А3_viyna

_А3_viyna

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #фотовиставка #обличчя війни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...