• Головна
  • Відбулася презентація проекту міського бюджету на 2016 рік
15:34, 3 грудня 2015 р.

Відбулася презентація проекту міського бюджету на 2016 рік

Представлення матеріалів проекту міського бюджету на 2016 рік відбулося 2 грудня у сесійній залі Житомирської міської ради.
 
Основні положення проекту головного фінансового документа міста презентував депутатам, членам виконавчого комітету директор департаменту бюджету і фінансів міської ради Сергій Гаращук.
 
«Необхідність розгляду цього документа саме сьогодні викликана тим, що відповідно до змін, які було внесено до Бюджетного кодексу в минулому році ми маємо кінцевий термін затвердження міського бюджету 25 грудня поточного року»,- поінформував Сергій Гаращук.
 
Також він зазначив, що одним з досягнень децентралізації в Україні є незалежність прийняття міського бюджету від прийняття державного: «На сьогодні ми маємо можливість затвердити наш бюджет навіть при незатвердженому державному бюджеті. Тобто, навіть не знаючи достеменно показників державного бюджету, ми можемо планувати свою власну дохідну базу. Адже доходи в принципі закріплені за міською радою на постійній основі». Сергій Гаращук пояснив, що, відповідно до бюджетної реформи, введено освітню та медичну субвенції, а отже держава бере на себе фінансові зобов’язання щодо утримання закладів галузі освіти (крім дошкільних навчальних закладів), медицини та на соціальний захист.
 
«В проекті враховано поетапне зростання мінімальної заробітної плати на 12,9% та посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС на  18,5%, енергоносіїв – враховуючи середній ріст тарифів на оплату природного газу на коефіцієнт 1,1; оплату теплопостачання – 1,1016; оплату електроенергії – 1,05; оплату водопостачання і водовідведення – 1,104, а  також інших видатків з урахуванням прогнозу зростання споживчих цін на 16,6%», - розповів очільник департаменту бюджету і фінансів міської ради.
З матеріалами проекту рішення та пояснювальної записки можна ознайомитисятут.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #бюджет #2016
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...