• Головна
  • Житомиряни підтримали петицію створення Центру гідрокінезотерапії для реабілітації діток
Петиції
17:11, 3 грудня 2015 р.

Житомиряни підтримали петицію створення Центру гідрокінезотерапії для реабілітації діток

Петиції

З листопада на веб-сайті Житомирської міської ради з’явився новий сервіс «Електронні петиції», що дає можливість громадянам донести свої ініціативи до Житомирської міської ради.

Менше ніж за місяць на сайті міської ради опубліковано близько 90 петицій. Вже є петиції, які передані на розгляд. До числа таких приєдналось і колективне звернення щодо створення Центру гідрокінезотерапії.

Автор петиції Юлія Богоявленська у тексті звернення зазначає:

"Просимо створити на базі дитячої поліклініки №1 (м. Житомир, вул. 1 Травня, 23) Центр гідрокінезотерапії, що дав би можливість проводити ефективне лікування дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, різними формами ураження центральної нервової системи.
У Центрі просимо передбачити наявність:
- декількох сучасних перлинних ван (а не 1 на все місто, як зараз);
- гідромасажних ван;
- приміщень і обладнання для проведення сеансів лікарями-остеопатами, спеціалістами з прикладної кінезіотерапії, а також спеціалістами з тейпування;
- зали для ю-мей-хо-терапії, бобат-терапії, сучасної ЛФК (щоб заняття тривало 30-40 хвилин, а не 10-15).
Просимо передбачити можливість для проведення занять з апаратної речової стимуляції.
Піднімаємо питання можливості користування цими приміщеннями не тільки дітей-інвалідів, а й дітей, що перебувають на диспансерних обліках.
Просимо підтримати створення у м. Житомирі Центру гідрокінезотерапії, де була б можливість забезпечити реабілітацію дітей", йдеться в основі петиції.

Безымянный

Безымянный

За місяць петицію підтримала необхідна кількість житомирян. Тож, звернення уже має статус "на розгляді".

Нагадаємо, що наразі на розгляд надійшла петиція про «Звітування в режимі онлайн про всі надходження і витрати бюджету», зареєстрована Андрієм Дрожаком.

А першою ініціативою, котра зібрала підтримку 263 осіб стала петиція про «Демонтаж рекламних щитів з тротуарів», зареєстрована Артемом Сердюком.

Довідково:

Житомиряни можуть звернутися до Житомирської міської ради з електронними петиціями через сервіс «Електронні петиції». В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти.

 Нововведення працює за таким механізмом: збір підписів на підтримку відповідної електронної петиції здійснюється протягом трьох місяців та має зібрати підтримку як мінімум 250 підписів, після чого розгляд здійснюватиметься невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Житомиряни підтримали петицію створення Центру гідрокінезотерапії для реабілітації діток (фото) - фото 2

Житомиряни підтримали петицію створення Центру гідрокінезотерапії для реабілітації діток (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #реабілітація #центр гідрокінезотерапії #петиція #Юлія Богоявленська
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...