• Головна
  • Студенти Житомирського війського інституту чекають свої стипендії
Прес-конференція
09:28, 4 грудня 2015 р.

Студенти Житомирського війського інституту чекають свої стипендії

Прес-конференція

3 грудня відбулась прес-конференція щодо врегулювання ситуації у Житомирському військовому інституті ім. С. П. Корольова.

 Спікерами заходу були начальник управління освіти і науки ОДА Вадим Калінін, голова студентської профспілки ЖВІ Дмитро Романенко, представник від батьків студентів Сергій Сорока. У прес-клубі реформ також були присутні викладачі та студенти інституту.

 Основна тема зустрічі – оприлюднити оптимальний шлях вирішення ситуації, в якій опинились студенти вузу у зв’язку з відсутністю фінансування цивільних спеціальностей інституту з 1 січня 2016 року.

 Вадим Калінін детально розповів про те, яким чином відбувалась «боротьба» студентів протягом останнього місяця за можливість навчатись у цьому вузі, та зазначив:

 «Дуже прикро, що з цим питанням ані керівництво інституту, ані студентство не звернулись раніше. Адже з дати прийняття Постанови Кабінету Міністрів № № 94 від 30 січня 2015 пройшло чимало часу. А ми дізнались про проблему підготовки цивільних фахівців на матеріально-технічній базі військового навчального закладу лише на початку листопада. І звичайно, що терміни для вирішення цієї проблеми дуже стислі. Проте ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб ситуація вирішилась на користь студентів ЖВІ».

 Представники студентства спільно з управлінням освіти і науки ОДА вже підготували звернення до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, в якому звертаються з проханням вирішити питання щодо завершення підготовки цивільних фахівців, які на теперішній час навчаються у ЖВІ за державним замовленням. А також розробили проект внесення змін до вищевказаної Постанови. З повним текстом звернення можна ознайомитись тут.

 Дмитро Романенко впевнений, що кожен громадянин України має конституційні права на отримання вищої освіти в обраному навчальному закладі. Тому й надалі робитиме все можливе, аби його та всіх студентів Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова почули у найвищих органах державної влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #жві #студенти #стипендії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...