• Головна
  • У Житомирі відбудеться фотодокументальна виставка «Андрей Шептицький: великий і незнаний»
16:12, 7 грудня 2015 р.

У Житомирі відбудеться фотодокументальна виставка «Андрей Шептицький: великий і незнаний»

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького".

 За ініціативи Житомирського протопресвітера Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) протоієрея Віталія Сидорука, Комісії УГКЦ з питань сприяння єдності християн та Управління культури Житомирської обласної державної адміністрації 11 грудня 2015 року о 12.00.у м. Житомирі з нагоди святкування 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького, видатного ієрарха Української Греко-Католицької Церкви, мислителя, філософа і мецената європейського масштабу, у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича буде відкрито фотодокументальну виставку «Андрей Шептицький: великий і незнаний».  У виставці використано матеріали Центрального державного архіву України у м. Львів, галузевого Державного архіву вищих органів влади та управління України, Центру досліджень визвольного руху, Музею Української революції 1917-1921 р.р., Музею сакрального мистецтва імені о. Антона Петрушевича Львівської митрополії УГКЦ, особистого архіву проф. В.І.Сергійчука.

 У конференц-залі бібліотеки також передбачається зустріч громадськості з доктором соціальної економіки, доцентом Папського Григоріанського університету (Рим) Зіновієм Свередою та  віце-канцлером Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ Миколою Сулимою. Тема зустрічі: «Примирення в Українському Народі на прикладі життя і діяльності митрополита Андрея Шептицького».

 Планується обговорити життєвий шлях митрополита – приклад того, як можна прожити достойне життя навіть у вкрай несприятливих обставинах. «Це нагадування нам усім, що людське життя – та цінність, яку не можна описати, виміряти, і саме воно має стояти у центрі усього. Попри масштаб фігури, для багатьох в Україні Андрей Шептицький лишається «великий і незнаний», зазначають організатори заходу.

 Фотовиставка буде діяти до 14 грудня 2015 року.

Вхід вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #виставка #шептицький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...