• Головна
  • Житомирський університет підписав угоду про Консорціум з Вищою школою економіки в Бидгощі
11:08, 9 грудня 2015 р.

Житомирський університет підписав угоду про Консорціум з Вищою школою економіки в Бидгощі

8 грудня Житомирський державний університет імені Івана Франка відвідали уповноважений ректора Вищої школи економіки в Бидгощі Радослав Мушкета (RadosławMuszkieta)  та віце-директор Інституту здоров’я і фізичної культури Вищої школи економіки в Бидгощі доц. Олександр Скалія (AleksanderSkaliy).

Мета приїзду до ЖДУ імені Івана Франка делегації з Вищої школи економіки в Бидгощі (Республіка Польща) – зустріч з ректором ЖДУ імені Іван Франка Петром Саухом та обговорення проекту угоди про створення Консорціуму та документів, що стосуються співпраці Житомирського державного університету імені Івана Франка та Вищої школи економіки в Бидгощі, а також презентація пропозиції програми подвійного диплома для студентів факультету фізичного виховання та спорту університету.

За час перебування в ЖДУ імені Івана Франка представниками Університету Економіки в Бидгощі були запропоновані вигідні умови навчання студентів за подвійними дипломами, обміну викладачами та студентами, підвищення кваліфікації викладачів факультету фізичного виховання і спорту, окреслені перспективи подальшої співпраці. Так для керівництва та студентства ЖДУ імені Івана Франка запропонували взаємовигідну формулу: протягом навчального року студенти здобувають знання в українському виші і дистанційно навчаються в польському, а  влітку, під час канікул, приїздять до Польщі, складають сесії і за бажанням працюють за спеціальністю. Таким чином франківці мають можливість компенсувати витрати на навчання. Варто зауважити, що за цією формулою Вища школа економіки в Бидгощі уже понад чотири роки успішно працює зі студентами Херсона і Львова. Щодо навчальних предметів, то у Інституті здоров’я і фізичної культури Вищої школи економіки будуть перезараховувати подібні дисципліни, які студенти склали в ЖДУ (як-от, анатомія, медицина тощо).Також у студентів ЖДУ буде можливість опонувати такі напрями як: керування яхтами, моторними човнами, аквадайвінг, скейтбордінг, водний рятувальник, велотуризм тощо.

«У ЖДУ вперше з’явилася можливість співробітництва нашого факультету фізичного виховання і спорту з зарубіжним навчальним закладом – Вищою школою економіки в Бидгощі, що в Польщі. Під час зустрічі зі студентами та викладачами факультету фізичного виховання і спорту було відпрацьовано схему співпраці. А результатом переговорівз уповноваженим ректора Вищої школи економіки в Бидгощі Радославом Мушкетою та віце-директором Інституту здоров’я і фізичної культури Вищої школи економіки в Бидгощі Олександром Скалією стало підписання договору про створення Консорціуму з Вищою школою економіки в Бидгощі. До речі до Консорціуму входять декілька українських університетів. Це і Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Хмельницький національний університет, Прикарпатський університет, Херсонський університет – ціла низка університетів, які готують фахівців споріднених спеціальностей. Думаю, що результат буде відчутний уже з нового навчального року, бо є багато цікавих пропозицій, на які ми обов’язково відгукнемося», – коментує результати перебування делегації з Вищої школи економіки в Бидгощі (Республіка Польща) ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #бригощ #освітні програми #спорт #тренери #ЖДУ франка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...