• Головна
  • Набув чинності Новий митний кодекс
14:37, 4 січня 2012 р.

Набув чинності Новий митний кодекс

Начальник Житомирської митниці Микола Тимошенко в ефірі "Житомирської хвилі" наголошує – відтепер в одному місці зібрані положення, що раніше містилися в різних законах та підзаконних актах, і акцентує увагу на таких нововведеннях:
"Відтепер підприємець відкриватиме один документ і матиме можливість віднайти у ньому повну інформацію про його імпортно-експортну інформацію. По часовим нормам – час митного оформлення однієї операції скорочується з 24 до 4 годин"
Також новий Митний Кодекс змінив порядок відповідальності за переміщення контрабанди через кордон України.
"Залишено тільки три випадки, коли такі транспортні засоби можуть бути конфісковані. Коли на них переміщувалися заборонені до ввозу в країну товари, коли ці транспортні засоби переміщувалися між пунктами пропуску та коли у транспортних засобах спеціально виготовлено сховища або тайники "
Новий Митний Кодекс передбачає і новий порядок вилучення транспортних засобів у зв’язку з порушенням митних правил.
"Декриміналізовано товарну контрабанду. Тобто переведено її з розряду кримінальних злочинів до складу адміністративних правопорушень. Роблю примітку, що це контрабанда товарів, вчинена у великих розмірах, якщо їх вартість у 1000 раз перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян. Цьогоріч це 470 тисяч гривень"
В інших випадках транспортні засоби комерційного призначення не підлягають вилученню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...