16:33, 4 січня 2012 р.

Немає межі досконалості

Аби покращити професіоналізм слідчих, залучити їх до науково-дослідницької діяльності, створити творчу атмосферу та умови для інноваційного розвитку, а також посилити зв’язок науки з практикою редакція загальнонаціональної правової газети «Юридичний вісник України» спільно з Головним слідчим управлінням МВС України провели конкурс серед працівників слідчих підрозділів внутрішніх справ на звання «Кращого слідчого».
Конкурс складався з п’яти відбіркових та заключного етапів. Визначення кращих проводилося щомісяця.
Відтак для перемоги у відбіркових етапах учасники демонстрували свої знання стосовно того, яким чином та коли заданий в умовах конкурсу нормативний акт посприяв покращенню слідчої діяльності або, навпаки, ускладнив її, а також висловлювали власні рекомендації щодо унормування його змісту. Найкращі пропозиції учасників передалися до профільного Комітету Верховної Ради України.
Приємно відзначити, що працівники слідства нашої області активно взяли участь у Конкурсі та мають високі результати.
Так, Алла Нестеренко, слідчий Богунського РВ УМВС у серпні виборола третє місце у відбірковому етапі, а у вересні стала уже другою, висловивши свої міркування щодо статті 27 Кримінально-процесуального кодексу України – «Притягнення до кримінальної відповідальності не інакше як за скаргою потерпілого».
А нещодавно, як розповів начальник Слідчого управління УМВС України в Житомирській області Василь Дячук, керівництво Головного слідчого Управління МВС відзначило участь Алли Нестеренко у конкурсі цінним подарунком - комп’ютером та принтером.
Марина Благіда, слідча Коростишівського РВ УМВС, теж старанно працювала над завданнями конкурсу. Її роботи відзначилися в «Юридичному віснику України» як одні з кращих.
Загалом же, ті, хто зуміли довести свою першість у справі слідства, за умовами проведення конкурсу «Кращий слідчий» отримали Почесні відзнаки та грошові премії у сумі від 1 до 3 тисяч гривень.
Редакція загальнонаціональної правової газети «Юридичний вісник України» заохотила переможців цінними подарунками.
Однак, дівчата на досягнутому не зупиняються, оскільки попереду ще багато конкурсів, а вони, вже маючи практичний досвід, в подальшому надіються лише на пермогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...