• Головна
  • В Житомирі можна швидко знаходити підробіток на спеціальному сайті
Новини компаній
12:30, 10 грудня 2015 р.

В Житомирі можна швидко знаходити підробіток на спеціальному сайті

Новини компаній

Жителям Житомиру доступний новий сервіс, який дозволяє швидко знаходити підробіток різним категоріям спеціалістів. Мова йде про Метнись Кабанчиком - сучасний всеукраїнський інтернет-проект з представництвами у кожному регіоні. Його основна місія – допомога у швидкому пошуку завдань і, відповідно, можливість швидко знайти виконавців для замовників. Як підкреслюють представники сервісу, щомісяця проект залучає нових зацікавлених учасників.

У чому мета?
Сервіс створено заради поєднання двох категорій людей: замовників і виконавців. Перша категорія переважно – звичайні жителі міста, яким треба допомога у певній сфері. Це може бути прибирання в квартирі, доставка продуктів додому, догляд за домашньою твариною чи ремонт побутової техніки – прикладів багато. Друга категорія – люди, які шукають підробіток у Житомирі володіють певними навичками і готові виконувати роботу на умовах замовника (який сам наперед може визначити суму оплати та дату завершення робіт).

В Житомирі можна швидко знаходити підробіток на спеціальному сайті (фото) - фото 1

В Житомирі можна швидко знаходити підробіток на спеціальному сайті (фото) - фото 1

Що замовляють?
Декілька місяців роботи онлайн-представництва сервісу в Житомирі показали, що до найбільш популярних категорій відносять такі:

  • домашній майстер – велика категорія, що включає послуги сантехніка, спеціаліста з ремонту меблів, електрика тощо;
  • побутові послуги;
  • послуги швеї;
  • репетитори (особливий попит на знавців іноземних мов);
  • освіта (наприклад, курсові роботи на замовлення);
  • робота в Інтернеті (для фрілансерів).

Взагалі на сайті є 15 категорій, які загалом включають більше сотні напрямків для підробітку. Це дозволяє знайти додаткову роботу і людині без освіти та кваліфікації (підійде, наприклад, роздача листівок), і спеціалісту.

Які переваги?
Швидкість та безпека – такі першочергові переваги сервісу виділяють його засновники. Швидкість – це оперативний пошук виконавців та, відповідно, підробітку. Замовнику для того, щоб залишити завдання, потрібно витратити близько 2 хвилин на заповнення простої анкети – і ще потім кілька хвилин почекати, доки з’являться заявки від бажаючих виконавців. В свою чергу виконавцю зовсім не треба шукати завдання: інформація про них надходить на пошту.

В Житомирі можна швидко знаходити підробіток на спеціальному сайті (фото) - фото 2

В Житомирі можна швидко знаходити підробіток на спеціальному сайті (фото) - фото 2

Принципи безпеки для замовників реалізовані за рахунок перевірки виконавців (і надання їм відповідного статусу). Для цього кожному потенційному виконавцю треба вказати паспортні дані, пройти онлайн-спевбесіду, та тест на знання правил проекту. Впродовж роботи виконавець накопичує рейтинг та відгуки, що доступні для перегляду замовникам. В свою чергу, адміністрація перевіряє всі завдання від замовників та видаляє ті, що порушують правила ресурсу.

Кількість користувачів сервісу Метнись Кабанчиком постійно збільшується – а це значить, що щоденно з’являються нові завдання для виконавців. Замовники ж мають біль широкий вибір серед виконавців і можуть доручити задачу найбільш досвідченій і перевіреній людині.

В Житомирі можна швидко знаходити підробіток на спеціальному сайті (фото) - фото 3

В Житомирі можна швидко знаходити підробіток на спеціальному сайті (фото) - фото 3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#метнись кабанчиком
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...