Реклама
10:08, 4 грудня 2015 р.

Ігри на двох

Реклама

Ігри, в які діти (і навіть дорослі можуть грати разом, є найбільш популярними в інтернет-просторі. Тут ви можете зі своїми друзями і подругами, з братами або сестрами, з сусідськими дітьми, з батьками або з комп'ютером позмагатися - хто швидше, розумніші або більш кмітливий. Величезна кількість онлайн-ігор на двох у розділах http://gog.com.ua/igri-na-dvox, база яких час від часу поповнюється, дозволять вам знайти що-небудь цікаве і пізнавальне саме для вас і ваших друзів. Відвідайте просто спеціалізований джерело, присвячений іграм, і підберіть ігри на свій смак.

Ігри на двох можуть бути призначені:

• виключно для дівчаток;

• виключно для хлопчиків;

• для представників обох статей.

До ігор для дівчаток належать такі, де потрібно прибирати кімнату, одягати ляльок, готувати їжу, робити макіяж, ігри поні та інші. В таких іграх дівчатка набувають потрібні надалі навички, необхідні для сімейного життя, а також формують жіночність.

До ігор, призначеним для хлопчиків, відносяться: футбол, гонки, бійки, стрілялки, ігри зомбі і інші. Хлопчики можуть грати в них або в один і той же час або ж по черзі – хто набере більше очок, хто проїде більше кілометрів або хто вб'є більше монстрів. Такі ігри викликають у хлопчиків спрагу азарту, розвивають уяву, швидкість реакції, дрібну моторику, розвивають інші когнітивні процеси.

До технічних переваг належать, перш за все, те, що вони мають дуже невисокі вимоги, так як володіють слабкими параметрами. Це означає те, що в такі ігри можна грати на будь-якому персональному комп'ютері, з будь-яким процесором і будь оперативною пам'яттю. При цьому якість картинки зберігає свій дозвіл, і гра не гальмує.

Ще однією важливою перевагою таких ігор є те, що більшість з них – безкоштовні. Також в них можна грати в онлайн і без реєстрації.

Великою перевагою ігор, розрахованих на двох, є те, що вони формують вміння працювати в парі (якщо потрібно боротися проти чогось разом, і якщо успіх залежить від спільних зусиль), а також формують дух суперництва та підвищують мотивацію до досягнення успіху.

 

Ігри для двох цікавіше інших тим, що в них дитина може битися не з штучним інтелектом, а з справжньою людиною, яких сам вирішує який хід йому зробити і як поступити в даній ситуації.

Саме в подібних іграх можна перевірити свої здібності і порівняти їх зі здібностями своїх друзів. Так, у чесному бою буде ясно, хто сильний гравець, а кому ще треба попрацювати над технікою, щоб все-таки отримати виграш.

Ігри на двох згуртовують людей, роблять проведений разом час веселіше, формують багато потрібних для дітей навички, а також вчать працювати в команді і мотивують дітей бути переможцями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...