11:28, 6 січня 2012 р.

Треба починати з себе

Забезпечуючи безпеку діяльності працівників податкових органів Житомирській області від протиправних посягань, пов’язаних із виконанням ними службових обов’язків, працівники відділу внутрішньої безпеки при ДПА у Житомирській області здійснюють заходи щодо запобігання корупції і контроль за їх здійсненням в апараті ДПА в Житомирській області, підпорядкованих органів ДПС, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.
Протягом 2011 року здійснено 465 профілактичних заходів, у тому числі винесено 21 офіційне застереження щодо недопущення працівниками ОДПС протиправної поведінки, проведено 363 виступи щодо роз’яснення антикорупційного законодавства.
За звітний період працівниками підрозділу внутрішньої безпеки проведено 123 службові перевірки, за результатами яких на ім’я керівників податкових органів області внесено 30 подань для вжиття заходів реагування по усуненню виявлених у ході перевірок недоліків, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 осіб.
Крім того, за матеріалами ВВБ відносно працівників податкової служби області складено 7 адміністративних протоколів щодо порушення вимог Закону України “Про боротьбу з корупцією” та Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”. За результатами судового розгляду 6 осіб визнано винними та притягнуто до адміністративної відповідальності.
У 2011 році до органів прокуратури направлено 15 матеріалів перевірок, для надання правової оцінки направлено 28 матеріалів перевірок та 3 матеріали направлено за підслідністю. Порушено 8 кримінальних справ щодо фактів вчинення працівниками ОДПС службових злочинів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...