• Головна
  • До уваги платників податків, які мають намір перейти на спрощену систему оподаткування!
15:15, 6 січня 2012 р.

До уваги платників податків, які мають намір перейти на спрощену систему оподаткування!

Суб’єкти господарювання, які були платниками єдиного податку, а також юридичні і фізичні особи-підприємці, які були платниками інших  податків і зборів, та прийняли рішення з 1 січня 2012 року перейти на спрощену систему оподаткування, подають відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року.
Наказом Міністерство Фінансів України від 20.12.2011 № 1675  затверджені   форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік.
Заяви про перехід на спрощену систему оподаткування будуть прийматися податковими органами області до 25 січня 2011 року (податкові інспекції працюватимуть і у вихідні і святкові дні!) .
Щодо ставок єдиного податку, встановлених органами місцевого самоврядування, слід звертатися до органів державної податкової служби за місцем реєстрації.
Платники   єдиного   податку   першої  і  другої  груп зобов’язані  сплати єдиний податок шляхом здійснення  авансового  внеску  не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця, тобто 20 січня 2012 року.
Платники  єдиного  податку  третьої  і  четвертої груп сплачують  єдиний  податок  протягом  10  календарних  днів  після граничного  строку  подання  податкової  декларації  за податковий (звітний) квартал.
Сплата  єдиного   податку   здійснюється   за   місцем податкової адреси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...