• Головна
  • 2012-й рік для Житомирського ТТУ також обіцяє бути непростим
14:25, 6 січня 2012 р.

2012-й рік для Житомирського ТТУ також обіцяє бути непростим

Під час зустрічі з працівниками Житомирського трамвайно-тролейбусного управління 6-го грудня голова облдержадміністрації Сергій Рижук пообіцяв, що зарплати виплатять до Нового року. Ситуація була вкрай складною, і всі ми усвідомлювали: вирішити проблему у такий короткий термін майже неможливо. Проте завдяки рішучим діям керівників області ми почали отримувати зарплати з 23 грудня. До 31 грудня всю заборгованість було виплачено.
Трудовий колектив трамвайно-тролейбусного управління вдячний голові Житомирської обласної державної адміністрації Сергію Рижуку та голові обласної ради Йосипу Запаловському за сприяння у вирішенні болючого для нас питання Сподіваємося на подальшу підтримку, співпрацю та розуміння з їхнього боку. Звичайно, далеко не всі проблеми підприємства вирішено, але спільними зусиллями намагатимемося їх долати.
2012-й рік для нашого ТТУ також обіцяє бути непростим. Хоча Житомирське ТТУ намагається працювати ефективно, проблема підприємства залишається. Вона полягає у компенсації за проїзд пільгових категорій пасажирів. Якщо компенсація буде реалізована у сумі мінімально необхідній для підприємства, ми почуватимемося стабільно.
У році, що розпочався, наше підприємство активно займатиметься пошуком нових джерел доходу. Маємо домовленість з київським банком про те, що за умови придбання рухомого складу нам продадуть за невеликі кошти тролейбуси у гарному стані. Це дасть можливість зекономити фінанси, які могли б витрачати на ремонт власних тролейбусів, адже 98 відсотків рухомого складу ТТУ перебуває на стадії зношення.
На базі ЖТТУ діє навчально-виробничий центр. Там плануємо навчати водіїв для потреб нашого управління, а також для інших міст. Таким чином, не витрачатимемо кошти на навчання своїх водіїв у навчально-курсовому комбінаті та зароблятимемо, навчаючи водіїв для трамвайно-тролейбусних управлінь різних міст України. Стосовно цього до нас уже телефонують та домовляються про співробітництво.
Тож іще раз від імені працівників ЖТТУ дякую всім житомирянам, які поставилися з розумінням до ситуації на підприємстві. Просимо вибачення за незручності, що виникли внаслідок зупинки руху електротранспорту на три дні. Впевнені: й надалі за підтримки міської та обласної влади нам більше не доведеться вдаватися до подібних крайніх заходів і ми безперебійно працюватимемо для всіх жителів та гостей обласного центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...