Реклама
08:55, 14 грудня 2015 р.

Комп’ютерні ігри

Реклама

 

Як і багато інших способів реалізації глобальних ідей, розробка комп’ютерних ігор є чітко спланованим, злагодженим заходом. Заснування ігор проходить послідовно за етапами, розробники не радять пропускати яку-небудь стадію створення ігри. Це пояснюється тим, що розробка плану флеш-гри займає багато часу, і за проміжок між малюванням 3Д моделей і доробком фізики гри ідеї можуть змінитися не одноразово. 

Розробники ігор часто не встигають доробити гру у поставлені терміни. Це пов’язано з тим, що після розробки комп’ютерної гри і до того моменту поки вона вийде в світ, проводяться  бета-тестування, де виявляють помилки, після чого вносяться поправки. Якщо підійти до процесу створення гри легковажно, то етапи тестування і доробок будуть повторюватися багато разів. На сайті http://play-games.com.ua представлені лише перевірені ігри, геймери із задоволенням занурюються у світ гри.

Початківцям, що мають бажання створити свою неповторну гру, буде корисно дізнатися про головні етапи розробки комп’ютерної гри.

Підготовчий етап створення гри найважливіший та складний. Розробник документує концепцію гри, дизайн персонажів, визначається вибір засобів реалізації проекту. Треба відмітити, що на цьому етапі колектив з художників, дизайнерами гри, технічним директором, з керівництвом формується план, по створенню гри, що має назву «дизайн-документ».

Написання дизайн-документу займає багато часу, тому новачки нехтують ним. Це значна помилка, яка заявить про себе у кінці. Адже створення гри без чіткого плану, у кращому разі відсутність дизайн-документу відтягує терміни. Розробник не знає, що їм треба зробити далі, придумують собі завдання на льоту. На самому початку все йде добре, але згодом цей дар зникає разом з ентузіазмом і натхненням. Команда, котра має дизайн-проект, може швидко рухатися по строках, не втрачаючи часу на вигадування своєї робти, адже в них є завдання.

Після закінчення адміністративних питань, гра вступає на етап виробництва. Це ключовий та найдовший етап створення гри. В ході гри вносять корективи в написаний раніше план, через що команда займається розглядом поточних результатів розробки. В процесі створення гри у дизайнера може виникнути геніальна ідея, яку втілюють у життя при умові, що команда вкладається у зазначені терміни. Строк на створення комп’ютерної гри повинен включати час на коректировку та усування помилок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Трагічна звістка в колективі рятувальників Житомирщини: на 86-му році життя перестало битися серце Бориса Чумака
ДСНС
У Житомирі частину приміщення стоматологічної поліклініки №2 передадуть на баланс центру ПМСД для розміщення кабінету скринінгових досліджень
МЕДИЦИНА
Відомі переможці XIII обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» на Житомирщині, — ФОТО
ФОТОРЕПОРТАЖ
Безбар’єрність: Житомирщина щиро дякує за допомогу і підтримку Всесвітній продовольчій програмі ООН, — Неля Ковалюк
Безбар’єрність
Оголошення
live comments feed...