• Головна
  • У Житомирі корейська компанія планує втілити проеккт єдиного електронного квитка
Іновації
15:18, 21 грудня 2015 р.

У Житомирі корейська компанія планує втілити проеккт єдиного електронного квитка

Іновації
Представники південно-корейської компанії «MST Global» запропонували Житомиру інвестиційний проект, у рамках якого передбачається встановлення автоматизованої системи оплати та контролю за проїздом шляхом впровадження е-квитка та створення нового підприємства - спільної власності Житомирської міської ради та корейської компанії.
Про це 0412 повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
 «Єдиний електронний квиток» – єдина універсальна система обліку пасажироперевезень та грошових розрахунків. Маршрутки і тролейбуси обладнуються спеціальними приладами, які зчитують інформацію із пластикових карток та  беруть плату за проїзд. Проект також передбачає встановлення електронних  табло на зупинках та термінали продажу електронних квитків.
 
За пропозицією компанії «MST Global», вони готові інвестувати в проект близько 4 млн доларів та взяти на себе всі зобов’язання по запуску системи. Натомість мають намір отримувати 7% комісії усіх платежів «системи е-квиток». На Житомирську міську раду покладається зобов’язання забезпечити найменшу виручку у ромірі 1930 грн від кожного транспортного засобу щомісяця. Термін дії договору -  15 років з дати експлуатації системи. За цей час корейська компанія  планує компенсувати інвестицію за рахунок комісії. Після 15 років право управління «системою е-квитка»  належатиме  міській раді.
 
За словами профільного заступника міського голови Дмитра Ткачука, подібного роду система є доволі прогресивною і повинна значно покращити умови надання послуг з перевезення як для пасажирів, так і для перевізників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #електронний квиток #корейська компанія #дмитро ткачук,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...