• Головна
  • В обласній дитячій лікарні переймають досвід Польщі
09:36, 11 січня 2012 р.

В обласній дитячій лікарні переймають досвід Польщі

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в облдержадміністрації, на базі обласної дитячої лікарні пройшов семінар-тренінг по підвищенню рівня знань медичних працівників з питань імунопрофілактики інфекційних захворювань.

У ньому взяли участь заступники головних лікарів медичних закладів області з організації медичної допомоги населенню, районні педіатри, лікарі-інфекціоністи, епідеміологи, імунологи, сімейні лікарі.

На базі Житомирського інституту медсестринства також відбувся семінар для дільничних педіатрів, терапевтів, сімейних лікарів, акушерів-гінекологів, підліткових лікарів. Головні питання імунізації, профілактики та лікування інфекційних хвороб в Україні висвітлювали спеціалісти Міністерства охорони здоров’я України. Захід відбувся у рамках проведення Європейського тижня імунізації з метою удосконалення організаційної роботи із зазначених питань.

Протягом кількох днів в обласній дитячій лікарні разом із хірургами закладу операції проводила завідуюча відділенням дитячої хірургії Варшавського шпиталю, доктор медичних наук Беата Юркевич. За словами її житомирських колег, приїзд фахівця з Польщі – один із епізодів їх тісної співпраці з зарубіжними спеціалістами. Колега з Польщі показала методику оперативних втручань, за якою практично в ста відсотках випадків досягається позитивний результат і за сім днів дитину вже виписують додому.

Житомирщина є піонером в ендоскопічній хірургії в дитячій практиці на теренах України. Але зараз цей напрямок зробив великий крок уперед – сьогодні оперативні втручання за допомогою ендоскопії можна проводити вже в періоді новонародженості, при урологічних оперативних втручаннях, та для цього потрібне специфічне обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
Монополіст «Житомиргаз» всупереч позиції Уряду та Президента піднімає тариф за розподіл газу у 2,5 раза, - Сергій Сухомлин
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
Повністю меценатський проект: на Житомирщині відкрили інноваційний медичний центр «Радовель»,— ФОТО
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Пожежа в гуртожитку агротехнічного коледжу — у Житомирі госпіталізували двох дівчат
ДСНС
Куди піти в Житомирі на вихідних, — Добірка цікавих подій на 22-24 жовтня
АНОНС ЗАХОДІВ
Оголошення
live comments feed...