• Головна
  • Житомирська митниця підвела підсумки 2011 року
12:10, 11 січня 2012 р.

Житомирська митниця підвела підсумки 2011 року

10 січня відбулося підбиття підсумків роботи Житомирської митниці за 2011 рік. Зустріч відбулася у прес-центрі структури за участю першого заступника голови Житомирської облдержадміністрації Миколи Олещенка, директора Департаменту організації митного контролю та оформлення Державної митної служби України Сергія Сьомки, начальника управління Служби безпеки України в Житомирській області Олександра Наумова, керівників підприємств Житомирщини, які дають вагомий внесок у формування бюджету та представників місцевих ЗМІ.
Провів зібрання начальник Житомирської митниці Микола Тимошенко. Він же виступив із основною доповіддю щодо роботи у 2011 році. „Протягом 2011 року зусилля митниці були спрямовані на безумовне виконання показників надходжень до державного бюджету України та максимальне наповнення його дохідної частини. За рік митницею забезпечено перерахування до держбюджету рекордної суми – 6,7 млрд. грн., що майже в 12 разів більше аналогічного показника минулого року, – зауважив Микола Тимошенко.
– За 12 місяців минулого року в розрахунку по штатній чисельності кожним митником перераховано до бюджету понад 18 млн. грн. Значне зростання показника перерахування до державного бюджету митних платежів пояснюється передаванням Житомирській митниці в грудні 2010 року функцій з митного оформлення нафтопродуктів”.
За інформацією Житомирської митниці, у 2011 році спостерігалася стійка позитивна тенденція до збільшення сум перерахованих до бюджету податків і зборів без урахування нафтопродуктів. Це свідчить про пожвавлення економічної активності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності регіону та загальне покращення економічної ситуації в Житомирській області. Так, протягом минулого року до бюджету перераховано 747,3 млн. грн., що на 255,6 млн. грн. або в 1,5 рази більше показника минулого року.
Також за останні 12 місяців відбулося зростання загального товарообігу у 3,6 рази, який склав 25 млрд. грн. або 3,13 млрд. дол. США. Без урахування нафтопродуктів товарообіг збільшився на 33% і склав 8,9 млрд. грн. або 1,1 млрд. дол. США.
Висловлюючи задоволення обласної влади роботою Житомирської митниці у 2011 році, перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко відмітив, що зростання товарообігу відбулося як у результаті ефективної роботи митниці, завдяки проведеним нею економічним та адміністративно-організаційним заходам, так і за рахунок підйому економіки регіону загалом.
„Для обласної адміністрації найважливішими є дві цифри, – сказав Микола Олещенко. – Це надходження до державного бюджету і цифра, яка підтверджує, що у 2011 році наша область залишалася експортноорієнтованою, адже у зовнішній торгівлі на 846 млн. грн. експортної продукції більше, ніж імпортної”.
Узагальнив підсумки роботи у минулому році директор Департаменту організації митного контролю та оформлення Держамитслужби України Сергій Сьомка. „2011 рік завершився загальним позитивом для митниці. Тепер потрібно проаналізувати недоліки, які були, адже недоліків немає там, де не працюють, та продумати кроки для їх подолання, – зазначив Сергій Сьомка. Він надав поради працівникам Житомирської митниці для роботи у 2012 році, виділивши серед них необхідність скорочення часових нормативів на пунктах пропуску, активізації попереднього документального контролю для спрощення процедури проходження кордону, покращення взаємодії з прикордонною службою, інформатизації процесів митного оформлення, підготовки оформлення митних товарів у зв’язку з „Євро-2012” та вдосконалення кінологічних пунктів пропуску.
Під час зібрання Микола Олещенко нагородив почесними грамотами облдержадміністрації провідних працівників Житомирської митниці за сумлінне виконання службових обов’язків. Сергій Сьомка вручив нагороди людям, які активно співпрацюють із Державною митною службою України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...