
15:21, 22 грудня 2015 р.
На Житомирщині скерували до суду обвинувальний акт про одержання головою РДА хабара в 40 тис грн
Прокуратура Житомирської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди керівниками Малинського району, за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України.
Під час досудового розслідування установлено, що керівники райдержадміністрації та райради за 40 тис грн неправомірної вигоди пообіцяли представнику фермерського господарства посприяти у виділенні землі для ведення сільськогосподарського виробництва.
Як повідомлялося раніше, обох затримано під час одержання хабара.
Ухвалою суду керівникам райдержадміністрації та райради було обрано запобіжний захід – застава у розмірі, відповідно, 300 тис грн та 218 тис грн.
Також їх відсторонено від посад. Крім цього, накладено арешт на майно, транспортні засоби, земельні ділянки, житлові будинки та квартири – вартістю понад 1,3 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Постава, хода, біль у ногах: коли дитину варто показати ортопеду
Новини компаній
14:00
Вчора
13:25
28 квітня
12:00
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
