• Головна
  • До Радомишльської школи-інтернату завітали шефи
13:10, 11 січня 2012 р.

До Радомишльської школи-інтернату завітали шефи

День 10 січня став особливим для вихованців Радомишльської загальноосвітньої школи-інтернату. До навчального закладу завітали шефи. Цього разу прибула делегація з УДАІ України та УДАІ Житомирщини на чолі з начальником відділу Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України полковником міліції Олександром Марченком. Зокрема, Олександр Михайлович зазначив, що на сьогоднішній день сталим пріоритетом в діяльності органів внутрішніх справ залишається шефська робота, опіка над вихованцями інтернатних  закладів.  
Для дітлахів, особливо для найменших, шефи у міліцейських погонах – добрі чарівники з казки, які ніколи не приїжджають з пустими руками. От і цього разу діти отримали величезну кількість солодощів, а ще окремо привітали іменинників навчального закладу.
Після цього на школярів очікував сюрприз, адже правоохоронці прибули у школу не самі, а зі своїми вірними помічниками – командою КВН-ЮІР Житомирської загальноосвітньої школи №16. Школярам було продемонстровано цікавий відеофільм за участю ЮІРівців, у якому було змодельовано найтиповіші ситуативні моменти, що трапляються на дорозі з дітьми. Дотепні, але у той же час і повчальні жарти юних помічників працівників ДАІ, які виступили зі своєю програмою, не залишили байдужим нікого з присутніх.
Далі з вихованцями закладу Олександр Марченко провів практичні заняття з дотримання ПДР за допомогою змодельованого перехрестя. Діти уважно слухали історію виникнення Правил дорожнього руху, необхідність їх знати, чітко виконувати та активно приймали участь у повчальному уроці.
Зі словами вдячності звернулася до працівників міліції і директор Радомишльської школи-інтернату Надія Предко, відзначивши зокрема, що Міністерство внутрішніх справ опікується спеціальним навчальним закладом вже упродовж 15 років. Завдяки значній моральній та матеріальній підтримці збоку працівників міліції за цей час вдається не просто утримувати належні для дітей умови, але й забезпечувати вихованців інтернату усім необхідним. А тепло і турбота, яку проявляють правоохоронці у ставленні до дітей, за свідченням Надії Петрівни, сприяють виникненню у вихованців бажання пов’язати свою майбутню професію із захистом правопорядку у рідній країні.

УДАІ УМВС України
в Житомирській області

До Радомишльської школи-інтернату завітали шефи, фото-1
До Радомишльської школи-інтернату завітали шефи, фото-2
До Радомишльської школи-інтернату завітали шефи, фото-3
До Радомишльської школи-інтернату завітали шефи, фото-4
До Радомишльської школи-інтернату завітали шефи, фото-5
До Радомишльської школи-інтернату завітали шефи, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...