• Головна
  • Прокурор Житомирщини побачив, де працюють засуджені
08:07, 24 грудня 2015 р.

Прокурор Житомирщини побачив, де працюють засуджені

Сьогодні, 23 грудня, прокурор Житомирської області Любомир Війтович здійснив особистий прийом засуджених у Житомирській виправній колонії №4 управління Державної пенітенціарної служби України у Житомирській області.

В установі Любомир Війтович спільно із керівником відділу прокуратури області Сергієм Костюком, у присутності т. в. о. начальника управління ДПтС України в області Анатолія Іскоростенського та керівництва виправної колонії здійснили обхід виробничих об’єктів і приміщень комунально-побутового призначення, кімнат надання короткострокових та тривалих побачень тощо.

Особливу увагу прокурор області приділив стану додержання вимог законодавства про охорону праці на виробництві колонії, забезпечення прав засуджених на належні і безпечні умови праці.

Любомир Війтович провів особистий прийом засуджених, під час якого прийняв 9 громадян з різних питань. Зокрема, вони стосувалися особливостей відбування покарання, поновлення втрачених паспортів, можливості звільнення від відбування покарання у зв'язку із прийняттям Верховною Радою України так званого «закону Савченко», який передбачає зарахування одного дня попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі тощо.

За результатами відвідування виправної колонії прокурором області проведено оперативну нараду, на якій наголошено на необхідності приділення належної уваги додержанню вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокурор #житомир #тюрма #засуджені,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...