• Головна
  • На житомирському підприємстві виявлено прихований нещасний випадок
09:20, 12 січня 2012 р.

На житомирському підприємстві виявлено прихований нещасний випадок

Дане підприємство займається виготовленням пелетів (деревні паливні гранули). Державними інспекторами Держгірпромнагляду у Житомирській області проведена позапланова оперативна перевірка стану охорони праці на ПП «СІТ» в м. Олевськ згідно заяви оператора гранульованої лінії Романа Козловецького, який отримав травму руки (ампутація 3-го та 5-го пальців та рвані рани 2-го та 4-го пальців лівої руки).

За повідомленням прес-служби теруправління Держгірпромнагляду, перевіркою встановлено, що на підприємстві допускаються до роботи підвищеної небезпеки інженерно-технічні працівники та робітники, які не пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці. Відсутній контроль з боку керівництва за дотриманням працівниками вимог безпеки. Механізми та обладнання експлуатуються з грубими порушеннями вимог Закону та нормативних актів з охорони праці.

Розглянувши обставини нещасного випадку з працівником Р. Козловецьким, головним державним інспектором Сергієм Прокопенко вручено керівництву підприємства припис за формою Н-9, яким пропонується: створити комісію та провести розслідування нещасного випадку згідно Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та нещасний випадок пов`язати з виробництвом.

Ймовірними причинами нещасного випадку могло бути: відсутність навчання, інструктажу і перевірки знань з питань охорони праці. Відсутність контролю за ходом виконання робіт на підприємстві. Допуск до управління автонавантажувачем сторонньої особи.

Розпорядженням управління Держгірпромнагляду по Житомирській області підприємству заборонено ведення робіт по виготовленню пелетів.
Матеріали перевірки направлено до прокуратури Житомирської області. На директора підприємства Юлію Барашніну накладено адміністративне стягнення

Примітка: у 2010 році на підприємстві ПП «СІТ» були виявлені порушення з охорони праці, але керівництво не вжило певних заходів щодо їх усунення, що й стало ймовірною причиною нещасного випадку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...