• Головна
  • Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія
14:00, 12 січня 2012 р.

Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія

Райківська виправна колонія відсвяткувала 50-ти річчя від дня заснування. А почалося все 3 січня 1962 року, коли згідно постанови Ради Міністрів УРСР та низці рішень установ різних рівнів, райківський кам’яно-дробильний завод передали управлінню внутрішніх справ Житомирської області. На базі якого й була створена райківська виправна трудова колонія, в якій відбували покарання засуджені чоловіки, які вже мали покарання у вигляді позбавлення волі. А вже через якийсь десяток років, 25 лютого 1971 року в колонії створено лікарняний заклад, де проходили лікування засуджені хворі на венерологічні захворювання.

На сьогоднішній день в колонії перебуває 1200 осіб. Установа, має солідну промислову базу і добре оснащений, в побутовому плані, житловий сектор. Підприємство РБК 73 забезпечує виконання державних завдань, щодо залучення засуджених до суспільнокорисної праці та спеціалізується на виготовленні бруківки різних розмірів, щебеню, будівельних блоків та пошиву спецодягу. На території житлової зони розміщені гуртожитки для засуджених, їдальня, банно-пральний комбінат , клуб та інші приміщення соціально-побутового призначення. Протягом 50 років колонія зміцнювалась, змінювалась і розвивалась. Значний внесок в історію закладу зробили керівники, які очолювали колонію. Завдяки плідній співпраці з благодійними організаціями на території колонії було збудовано церкву, де засуджені мають змогу отримувати духовну підтримку. Дружній колектив колонії, який спільною працею долає усі труднощі сьогодення, бачить головною своєю метою виправлення засуджених та підготовку їх до нормального життя в суспільстві.

Вони обрали свій шлях і йдуть ним уже 50 років, а днями керівництво колонії зібрало гостей, щоб разом з ними в урочисто відсвяткувати півстолітній ювілей колонії. На урочистості, які проходили в адміністративному корпусі РВК-79, завітали керівники Бердичівської районної державної адміністрації, мер міста, представники правоохоронних органів, духовенство, керівництво органів та установ виконання покарань області, ветерани та пенсіонери, які прослужили в колонії весь свій вік.

Відкрив урочистості Станіслав Шафранський, начальник РВК-79. Він привітав всіх присутніх з 50-літтям колонії, розповів історію утворення і розвитку установи та історію села Райки.

Генерал-майор внутрішньої служби Віктор Мошківський, Василь Мазур, міський голова, Людмила Колесник, в.о. голови райдержадміністрації, Микола Стороженко,голова районної ради, Микола Папірник, голова райківської селищної ради привітали колектив виправного закладу з півстолітнім ювілеєм. Кожен з виступаючих нагороджував співробітників закладу грамотами, преміями,пам’ятними знаками та цінними подарунками. Найкращі працівники отримали позачергові спеціальні звання в якості заохочення.

Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-1
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-2
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-3
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-4
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-5
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-6
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-7
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-8
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-9
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-10
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-11
Свій півстолітній ювілей відсвяткувала Райківська виправна колонія, фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...