• Головна
  • У Верховній раді України триває виставка «На рушниках Полісся рідне моє».
14:25, 12 січня 2012 р.

У Верховній раді України триває виставка «На рушниках Полісся рідне моє».

У Верховній раді України триває виставка традиційного народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва нашої області під назвою «На рушниках Полісся рідне моє». Голова Верховної Ради Володимир Литвин відвідав виставку та подякував землякам за їх вклад у розбудову національного мистецтва. Виставка триватиме тут, у холі Верховної Ради до п’ятниці. Відбулося урочисте  відкриття її,
в  якому взяли участь представники народного мистецтва та самодіяльні виконавці Житомирщини, які привітали парламентаріїв з Новим роком та Різдвом Христовим. Виставка організована за сприяння обласної ради та обласної ради жінок.
Йосип Запаловський – голова обласної ради: «В нашій області біля 500 колективів які займаються рукоділлям та вишивкою. І дуже приємно те, що 120 носять почесне звання – народний. І хочеться відмітити, що саме серед цієї кількості 130 дитячих молодіжних колективів.»
Наш земляк, народний депутат України  Микола Рудченко  ознайомившись з експонатами наголосив і на тому, що рідний край потребує допомоги політиків.
Микола Рудченко – народний депутат України: «Я хотів би щоб ця виставка пройшла під девізом єднання, щоб саме  ці рушники пов’язали наших житомирських політиків для єдиної мети – допомагати рідній Житомирщині , рідному краю»
Під час пленарного засідання голова Верховної Ради Володимир Литвин відвідавши виставку та нагородив майстрів сучасного декоративного мистецтва іменними годинниками від найвищого законодавчого органу України. Український рушник, - сказав він, це глибина історії нашого народу.
Володимир Литвин – голова Верховної Ради України: «Це був літопис нашої історії, нашої духовності, нашого життя. Тому я  і складаю щиру подяку вам за те, що ви підтримуєте добро, дух, традиції наші українські корені, без високої патетики.
Оглядаючи  експонати голова Верховної ради також наголосив і на тому, що в рік «Євро-2012» слід особливо звернути  увагу на наші народні традиції та таланти. І підтримати законодавчо майстрів народних промислів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...