• Головна
  • У Бердичеві підходить до завершення будівництво ТОВ “Інкофуд Україна”
15:00, 12 січня 2012 р.

У Бердичеві підходить до завершення будівництво ТОВ “Інкофуд Україна”

Будівництво у Бердичеві потужного високотехнологічного м’ясопереробного заводу “Інкофуд Україна” набрало високих обертів. На стадії завершення зведення адміністративно-побутового комплексу і чимало зроблено підрядниками для того, аби невдовзі “виросло” приміщення цеху.
ТОВ “Інкофуд Україна” — це стовідсоткові іноземні інвестиції. Поляки та білоруси два роки тому виявили бажання побудувати м’ясопереробний завод саме у Бердичеві.
Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Нам приємно, що у 2009-му році до нас звернулося підприємство “Інкофуд”, яке об’їздило всю Україну, обираючи майданчик для будівництва м’ясопереробного заводу. Вони обрали місто Бердичів з багатьох причин, в тому числі й тому, що ми були налаштовані створити максимальні умови для будівництва.»
Завдяки підтримці Уряду України, Житомирської обласної адміністрації та облради питання виділення землі було вирішено у доволі швидкі строки, каже Василь Мазур. Окрім того, білоруським та польським інвесторам дозволили викупити змелю, аби ті мали відповідні гарантії щодо будівництва.
Звісно, під час роботи змінювалися підрядники, через кризу не завжди вкладалися в строки, але наразі “Інкофуд” зводиться нормальними темпами.
Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я переконаний, що зміна будівельників не вплине негативно на якість будівництва, на його терміни, і ми до кінця року будемо мати класне, високотехнологічне підприємство, що виготовлятиме якісну продукцію.»
Про дату відкриття заводу говорити ще рано, але, можливо, це вже станеться влітку чи восени. Завдяки таким інвестиціям у Бердичеві з’явиться близько шестиста робочих місць. Працюватимуть на підприємстві місцеві мешканці, які виготовлятимуть продукцію за допомогою високих технологій.

У Бердичеві підходить до завершення будівництво ТОВ “Інкофуд Україна”, фото-1
У Бердичеві підходить до завершення будівництво ТОВ “Інкофуд Україна”, фото-2
У Бердичеві підходить до завершення будівництво ТОВ “Інкофуд Україна”, фото-3
У Бердичеві підходить до завершення будівництво ТОВ “Інкофуд Україна”, фото-4
У Бердичеві підходить до завершення будівництво ТОВ “Інкофуд Україна”, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...