• Головна
  • За 2011 рік податківці Житомирщини виявили 250 фактів порушення валютного законодавства.
15:00, 14 січня 2012 р.

За 2011 рік податківці Житомирщини виявили 250 фактів порушення валютного законодавства.

На Житомирщині станом на 01 січня 2012 року кількість суб‘єктів господарювання, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, становить 1665 суб‘єктів, з яких 975 – юридичні особи та 690 – фізичні особи.
В основному такі суб‘єкти здійснюють експортно-імпортні операції з купівлі-продажу товару; надають транспортні послуги; послуги  з переробки давальницької сировини, ввезеної іноземним замовник на митну територію України.
За 2011 рік податковими перевірками з питань дотримання порядку здійснення розрахунків в іноземній валюті було охоплено 255 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та встановлено 250 фактів порушення валютного законодавства. За результатами здійснених перевірок до бюджету донараховано 4,5 млн.грн.
Операціями з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах займалось 14 суб’єктів господарської діяльності області. В основному, це послуги з пошиття одягу та взуття. Із загальної кількості таких суб‘єктів ЗЕД у поточному році перевірками було охоплено 4 суб’єкти, по 2 з яких встановлені порушення вимог чинного валютного законодавства в частині несвоєчасного проведення розрахунків за надані послуги з переробки давальницької сировини. По фактах встановлених порушень нараховано 83,3 тис.грн. пені.
Одночасно, з проведенням перевірок щодо розрахунків в іноземній валюті перевіряються питання дотримання вимог податкового законодавства у зовнішньоекономічній сфері. З даного питання у 2011 році було перевірено 14 суб’єктів ЗЕД, по яких встановлені порушення вимог Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” та Податкового кодексу щодо виплати доходів нерезидентам. За результатами здійснених перевірок донараховано 904,3 тис.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...